Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegezitek a nagyszüleiteket?

Tegezitek a nagyszüleiteket?

Figyelt kérdés
Én igen, de többen mondták hogy ők nem mivel a nagyszülőknek ez nem tetszik. Tudom, hogy régebben más szokás volt. Ti hogy vagytok ezzel? 18/L
2011. nov. 8. 20:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Tegezem őket, szerintem egyátalán nem tiszteletlenség, ha meg zavarná őket úgy is szolnának
2011. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ízléstelenség és megvan mondva minden a gyerek szülő kapcsolatáról.....

Az én nagymamám is magáztatta magát régen a a gyerekeivel de aztán leszokott erről a baromságról.Szerintem szörnyű dolog ha magázza a gyerek a szüleit.Nem az őskorban vagyunk!

2011. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Mi mindig is tegeztük a nagyszüleinket, így lettünk szoktatva kicsiként, nálunk ez a normális. Furának tűnik a mai világban magázni a nagyszülőket, de ha ezt kérik, akkor szerintem illik tiszteletben tartani a kérésüket.
2011. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
54 éves vagyok, tegeztem a nagyszüleimet, és engem is tegeznek az unokáim.Van egy dédimama a családban, őt mindenki magázza, kivéve a dédunokákat, ők tegezhetik.Pedig már ők is tizenévesek.
2011. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, így van. Én a déditatámat magáztam, mert ő így kérte és persze tiszteletben tartottam a kérését. A nagyszüleimet tegezem, nagyon közvetlen a viszonyunk szerencsére. Olyat is hallottam, hogy valaki még a szüleit is magázza.(Régen ez is elfogadható volt, de manapság..)
2011. nov. 8. 21:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
tegezem jah
2011. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám szüleit, akikkel rengeteget voltam gyerekként, tegezem, mert így tanítottak. Apám részéről magázás megy, eszembe sem jutna tegeződni. Ott a gyerekek, vagyis apám és testvérei is magázzák az öregeket. Férjemnél pedig a kavarodás megy, ha az öregnek rossz a kedve, akkor kikéri a magázást az unokáktól, ha jó a kedve, akkor lehet tegezni...
2011. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én még magáztam a szüleimet,mert akkor ez volt a szokás.

A gyerekeim és az unokáim viszont tegezték az anyukámat.

Engem is tegeznek az unokáim és a dédunokáim is.

2011. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Én a az anyai részről a nagymamámat és a nagypapámat magázom,mert anyukám és a nagybátyám is magázzák a szüleiket.Amikor kicsi voltam tegeztem őket,de ahogy nagyobb lettem meg kértek rá,hogy ne tegezzem , ezért magázom őket.
2011. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
63%
Igen,viszont a dédimnek csókolommal köszönök:)
2011. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!