Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegezitek a nagyszüleiteket?

Tegezitek a nagyszüleiteket?

Figyelt kérdés
Én igen, de többen mondták hogy ők nem mivel a nagyszülőknek ez nem tetszik. Tudom, hogy régebben más szokás volt. Ti hogy vagytok ezzel? 18/L
2011. nov. 8. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben tegeztem a nagyszüleimet, még a 92 éves dédpapámat is. A családban mindenki egyenrangú kellene, hogy legyen, erős távolságtartásra utal a magázás.
2011. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Amíg éltek az anyai nagyszüleim addig magáztam őket.Mi így voltunk felnevelve,hogy a nagyszülőket,nagynéniket.nagybácsikat magázzuk..Elég furcsa is volt,hogy a keresztanyámat (anyám nővére) magáztam,de nálam jóval fiatalabb unokatesóm tegezte,csak azért mert ők minden nap találkoztak,én meg pesti lány ként jó ha nyaranta láttam..Amikor 20 éves elmúltam akkor pár nagynéni,és nagybácsi felajánlották,hogy ezentúl tegeződhetünk,de addigra már nem

állt rá a szám..39 évesen még mindig nem tudom tegezni őket...

2011. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tegeztem mindkét részről őket, pedig apum magázta az anyukáját.
2011. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tegezem őket.

A dédimet is tegeztem, amíg élt szegénykém. Nagymamám viszont magázta. Régen máshogy voltak ezek a dolgok.

2011. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én tegezem, viszont apukám magázza..:)
2011. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Apai ágon mindenki magázta őket, még apu is. Anyai ágon mindenki tegezi őket, de apu magázza mindkettőjüket, bátyám (32é) csak mamával magázódik.
2011. nov. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én az egyik nagymamámat tegezem, a másikat csókolomozom, mert így szoktam meg de én már 28 vagyok, tehát a nagymamám is idősebb, 80-85évesek!


egy 18 évesnek a nagymamája lehet akár csak hatvan éves is, ami nem is öreg egyáltalán, anyám ennyi, bulizik, koncertre jár és divatos. fura lenne magázni.

2011. nov. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!