Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek 10...

Milyen ajándékot vegyek 10 éves kislánynak és 13 éves fiúnak, akiknek már "mindenük" meg van? És én sajnos nem vagyok eleresztve anyagilag.

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez attól is függ, mennyire vannak elkényeztetve, milyen a stílusuk, mit szeretnek... de pár tipp:


-moziba elvinni őket (színházat, kiállítást azért nem mondok, mert utóbbi nem nagyon köt le ilyen idős gyerekeket, a színházat meg azért nem, mert kevés olyan darab van, ami ilyen időseknek szól, és itt azért a 3 év korkbség miatt nehéz olyat találni, ami mindkettejüket lekötné... gondolom, a srác nem repesne az örömtől egy mesemusical miatt :D)

-társasjáték (vmi olyan, amit minden korosztály élvezhet... activity, hotel, gazdálkodj okosan, tabu)


lánynak:

-bármilyen kreatív szett (gipszkiöntő, ékszerkészítő, martricakészítő)

-aranyos bizsu ékszer

-lakatos napló

-gyerekparfüm (vagy vmi nagyon aranyos csomagolású illatos tusfürdő-persze ha nagyon érzékeny a bőre, akkor ezzel nem kísérleteznék)

-plüssállat

-ruha (bár azt mondtad, ruhát már kaptak többször is)


fiúnak (na, velük mindig bajban vagyok én is)

-ha szgépezik, vmi olyan játék, ami még nincs meg neki (és nem feltétlenül vmi nagyon új sztárjáték, mert azok elég drágák)

-ha szeret olvasni, és ismered az ízlését (pl. van, aki fantasykönyveket olvas, van, aki humorosakat), akkor könyv (vannak helyek, ahol 400-700 Ft-okért lehet könyveket venni)

-ha sportol vmit, akkor azzal a sporttal kapcsolatos cuccok (csapatos sál, mez, sportkellékek, könyv a sport történetéről)

-ruha (dettó...)

-fiúsabb kendő

-színes cipőfűző :) (sztem ez nagyon egyszerű, de mókás ajándék

2011. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. nov. 11. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!