Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző lennék, ha a felújítás...

Önző lennék, ha a felújítás ideje alatt se mondanék le a barátomról?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatom van már évek óta. Még nem tudunk össze költözni, de tervben van


Hirtelen anyuék eldöntötték, hogy megcsináltatnak pár dolgot a lakásba, sok minden lesz szétvere.


Én ez idő alatt is szeretnék utazni, egyik fő szempont, hogy ott nyugodtan tudnék tanulni. Oda vagyok a barátomért, és tőle 1 óra alatt kapok annyi szeretet mint anyuéktól 1 hét alatt.


Önző lennék akkor ha nem mondanék le a találkozoskról?


2011. nov. 10. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen. A szüleid nem azért rendezik, újítják a lakást, mert rosszat akarnak, hanem mert szép környezetben akarnak tudni téged. Azt megnézném, h mennyit tanulsz, ha a barátoddal vagy. A szüleid is tuti szeretnek, de együtt élni valakivel v időnként látni valakit az két külön dolog. Rájössz majd, h a barátod sem csüng rajtad a nap minden percében, ha együttéltek. Tiszteld meg azzal a szüleidet, h egy hétvégére otthon maradsz és segítesz, mert nem magukért, hanem érted teszik.
2011. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Gyöngyvirágom, nemcsak, hogy önző lennél, hanem az is vagy, mivel nagyban teszel a szüleid problémáira és csak a hormonjaid megnyugtatásán jár az agyad. Csomagolj össze és húzz el a barátodhoz, de húzz magad után egy cérnát, hogy találd meg a visszavezető utat.
2011. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Inkább a barátod jöjjön el hozzátok,és segítsen a szüleidnek. Akkor is találkozhatnátok. Nem értem,hogy miért a lánynak kell mindig a találkozás kedvéért a barátjához utazni? Nem hiszem,hogy éjszaka is lenne nálatok felújítás,ami a nyugodt alvást zavarná.
2011. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudok nála tanulni. Az meg nagy barom volt aki azt írta h a hormonjaim irányítanak..
2011. nov. 10. 17:47
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem ez miért lenne probléma, ha el akarsz utazni a baràtodhoz?

Vagy szükség lenne a segitségedre?

2011. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést: most az, hogy felújítás lesz nálatok, miért akadályozza meg azt, hogy utazgass? tényleg nem értem. tán neked kell vakolni, vagy mi? gondolom nem egész héten lennél ott, lenne elég időd segíteni. az meg mekkora hülyeség, hogy le lett hurrogva a kérdező, merthogy önző, mert a szülei ezt neki csinálják! ' honnan veszed, hogy neki csinálják 2. ha barátja van a kérdezőnek valószínű nem kisgyerek, nemsokára úgyis kirepül, ugyan minek ruháznának be az ő kedvéért felújításba
2011. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: mivel még tanulást említett a kérdező, könnyen beletelhet 10 évbe is akár még, mire kirepül... Szerintem simán benne lehet a szülőknél a lakásfelújítás indokában az is, hogy a gyerek nyugodtabb szívvel vigye haza a következő fiúit, legalábbis nálunk anno így volt.

Kérdező, pontosíts! Mennyi idő lesz a felújítás, milyen gyakran és mennyi időre utaznál el?

2011. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Terveim szerint még egy félév és megkezdem a saját életem..
2011. nov. 10. 23:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak hétvégére utaznék el. És, hogy mennyi idő lesz nem tudom. Ott tartunk h járólapozni fognak jövőhéten. Meg falat kell bontani. Konyha lesz megcsináltatva
2011. nov. 10. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!