Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Lenne lehetőségünk elmenni egy hosszu hétvégére 3 napra egy welness szálloba jo áron, ahol az 1 éves fiam is jol ellenne, jo kis vizi paradicsom de a lakásunkba is kéne egy kis felujitás melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
+masban mennénk a férjemel,ésháttudom hogy afiamnagyon élveznéimádja a vizet,meg hát mi is szivesen mennénk de itthonis kéneeztazt csinálni a lakáson,pl.szeretnénk padloszönyeget lerakni,festeni,járolapozni stb. és erre is jo lenne az a pénz persze nem lenne elég rá de valamire igen,de akkor most melyiket vállasszam?Mit tennétek a helyemben?
2009. aug. 14. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én simán elmennék wellnessezni, pihenjetek csak, feltöltődve jobban megy a munka is.

Mi már benne vagyunk a felújításban, és most pénz nem lenne csak úgy hipphopp elmenni, de simán beáldoznék egy hétvégét erre a felújítás rovására.

2009. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem halaszthatatlan a felújítás, egyértelmű hogy a welness hétvége!

Egy közös élmény mindennél többet jelent!!

2009. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én sosem voltam ennek a wellnes izének a híve, én a lakás felújításra voksolok, mert kitudja hogy a jövőben mikor lesz lehetőséged, és pénzed megcsinálni. Legalább olyan dologra költenéd aminek van látszata, és sztem egy szebb otthonnak is örülnétek mindannyian, és sztem nem muszáj wellnesbe menni ha a fiad szereti a vizet, egyszerüen egyik hétvégén lementek balcsira , vagy akár helyi strandra :) Ez is jó program és közösen csináljátok, és megmarad egy csomó pénz:)
2009. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon fontosak az ilyen hétvégék a kapcsolatotok építésében. Menjetek nyaralni!

A falújítást majd megoldjátok valahogy :)

2009. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Kell a kikapcsolódás!

A nagy rohanás és pénzkalkulálás ráér egész évben.

Mi sem állunk túl fényesen és még babánk is lesz, de beiktattunk egy kis nyaralást. Nagyon nem bántuk meg. :)

2009. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kellenek a felejthetetlen élmények, hogy az ember ne érezze magát biorobotnak :) a kicsinek is kell az újdonság. A felújítás is összejön majd. Pihenjetek!
2009. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!