Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen olcsó, de mégis elegáns...

Milyen olcsó, de mégis elegáns ajándékot készíthetnék karácsonyra?

Figyelt kérdés
Vegyesen kellene férfinak és nőnek.
2010. nov. 28. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég olcsó pl. a gyöngyékszer, 100-200 Ft-ból megvan.

Férfinak nehezebb, de biztos írnak majd utánam okosabbak :)

2010. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szeirntem egy szép dobozkában, lehet kapni írószerekben nagyon szép karácsonyi dobozokat kb 500 Ft-ért bele csokoládé, vagy házi sütemény jó ajándék.
2010. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én veszek szép gyertyákat, és fel fogom díszíteni fahéjjal, csillag ánizzsal, esetleg szárított gyümölccsel, még nem találtam ki teljesen.

Nem nagy dolog, de az viszont annál inkább, hogy én készítem!:)


22L

2010. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! (: Azért még várok válaszokat.
2010. nov. 29. 18:23
 5/8 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy sütés-főzéstől sem riadok vissza csak hát nem vagyok anyagilag a toppon.
2010. nov. 29. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Vettem meggy illatú gyertyát, 4 db/csomag, 425 Ft. Teszek rá arany színű masnit 50 Ft/db, hozzá 1-1 db gyertyatartó a 100 Ft-osból ,250 Ft/db, és kész 4 ajándék. Másra nem nagyon futja. A gyerekeimnek lesz ajándék, mert nekik fontosabb még, de az sem sok és drága, hanem inkább hasznos és a lehető legolcsóbb.
2010. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
szerintem az a legszebb ajándék amit te magad készítesz nem kell ehez pénz
2010. dec. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem riadsz vissza a sütéstől, készíthetsz pl. mézeskalácsból házikót és bele (mint egy dobozba) tehetsz finom karácsonyi süteményeket. Átlátszó celofánba csomagolva, nagy masnival szerintem igazán szép és kedves ajándék és nem utolsó sorban egy délután alatt megvan.

Vagy: pl. az Ikeában akciósak most a törölközők, többféle színben és méretben. A kéztörlő pl. 70 Ft! Vegyél akkorát, amekkorát a pénztárcád megenged és hímezd bele az ajándékozott monogramját.

2010. dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!