Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit készíthetnék karácsonyra...

Mit készíthetnék karácsonyra a családomnak?

Figyelt kérdés
Vészesen közeledik a Karácsony... A család pénzügyi helyzete pedig nem a legfényesebb. Édesapám asztalos, így valamennyi faanyag van. (Pl farostlemez) Van szalvétám, üvegfestékem(matricás), fekete krepp-papír, hurkapálca… Meg még talán olcsóbb hozzávalókat tudnék szerezni. Férfiaknak mit tudnék készíteni?
2008. nov. 21. 17:30
 1/5 anonim válasza:
89%
vegyél képrámákat, olyan hobbi üzletekből, ilyen kartonból van és fel lehet díszíteni őket amivel akarod, olcsón előhívatzs magadról képeket és beleteszed,férfiaknak egyaránt jó, majd kiteszik a képed a szobádba
2008. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha dohányoznak, akkor kis dobozt cigarettatárcának, dohánytartónak, ízlés szerint kidíszítve.

Fából készült, festett vagy faragott (vagy mindkettő) kulcstartót. Kis dobozkát amiben pl. csavarokat, szögeket tarthat a műhelyben.

Autóba saját készítésü felakasztható kis figurát (ezt leginkább valami textilféleségből) amit kitömhetsz elég olcsón kapható illatosított száraz dolgokkal, vagy egy marék szárított levendulával, citromfűvel stb.

Kedves vagy poénos felirattal felakasztható fatáblácskát.

Remélem, tudtam valamit segíteni.

2008. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Én azt csináltam egyszer, hogy az Ikeában vettem egy csomó üveg vázát, meg mécsestartót. nagyon olcsó.

És üvegfestékkel kipingáltam.

És én egy házaspárnak egy vázát csináltam. Nem adtam nekik külön-külön.

2008. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom,már késö,de én főzni,vagy sütni szoktam valami fincsit..Jobban örülnek neki,mint ajándéknak.
2008. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztosan örülnének ak saját kezű munkának is én mindig a kedvenceik szerint döntök kedvenc illatuk szerint ruhájuk szerint stb.Mikor van időm sokat főzők karácsonyra(persze nem csak akkor)ha tudsz főzz ha nem készíts (pl fadíszt amit te teszel fel a fára vagy adj neik is és őkis tesznek fel)ez olcsón megvan
2009. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!