Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele?

Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy a közeljövőben szeretnék elköltözni a páromékhoz,mert nagyon szeretjük egymást és szeretnénk együtt lenni,de nem vagyok túl jóban apámmal és a mostohaanyámmal.Egymás mellett élünk,de nincs közös téma,kerülgetjük egymást és nagy a feszültség.Nem tudom,hogyan adjam be nekik,hogy el akarok menni innen.Tudnátok tanácsot adni?Megköszönném!

21/L


2011. nov. 10. 22:33
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Szerintem egyszerűen mondd meg nekik, ne variáld túl. Felnőtt vagy, eldöntheted, hol, kivel és hogyan akarsz élni. Csak közöld velük, hogy összeköltözöl a pároddal, aztán majd kiderül, hogyan reagálnak.
2011. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy ideje a saját életedet érni. Mivel nem vagyok túl jóban, valószínűleg nem fognak a kilincshez szíjazni.
2011. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogadtatás szempontjából azért nem teljesen mindegy, hogy van-e önálló kereseted, vagy tanulsz még és eltartanak. Az első érvük ugyanis valószínűleg az lesz, hogy menj ha önálló életre vágysz, de akkor finanszírozd is magadnak az önállóságodat.

Amúgy lehet, hogy egyáltalán nem fogadják majd rosszul a dolgot; kettesben maradnak, nekik sem kell téged kerülgetniük.

A legegyszerűbb tényleg az, ha egy viszonylag nyugodt napszakban elmondod nekik, hogy szeretnél a pároddal élni, és úgy gondoltátok, hogy összeköltöztök.

2011. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Persze,már van önálló keresetem,nem tartanak el,és adok is haza pénzt.Csak az a probléma,hogy mostohaanyámnak semmi sem elég,és a fennmaradó pénzemet is be akarja osztani.Pl.el kell raknom a blokkok azokról a dolgokról amiket vettem és megnézi,mire költöttem.Egy moziba nem mehetek el a párommal,mert ők úgy gondolják,hogy az felesleges dolog.És ebből lett elegem....
2011. nov. 11. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!