Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá ha megtudnád...

Mit szólnál hozzá ha megtudnád, hogy családodból valaki drogozik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak fű, akkor megérteném.

Ha több, akkor elég komoly problémái lehetnek, illetve sok pénze...

2011. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nem fű hanem laszti,speed és csak bulikon 2-3 havonta.
2011. nov. 11. 19:21
 3/44 anonim ***** válasza:
71%

Szólnék a szüleinek.

Ha pedig felnőtt,akkor megpróbálnám normális gondolkodásra bírni. Ha ez sem megy, akkor máshonnan kérnék segítséget, ha súlyos a helyzet, amennyiben ez sem működik, akkor onnantól kezdve számomra ő megszűnt létezni.

2011. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
0%

Akkor semmit nem szülnék szerintem.

Bár figyelmeztesd, hogy spuri nagyon veszélyes tud lenni akkor, ha akár kiskorában volt 1 kis szívritmuszavara...

2011. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Mint írtam csak bulikon folytatja ezt az életvitelt!Felnőtt ember,és egy párt alkotnak.Szóval ketten vannak...
2011. nov. 11. 19:29
 6/44 anonim ***** válasza:
54%

Hmm, ez esetben alapból nem is keresném egy ilyen társaságát.

A kultúrembereket jobban szeretem, nálam a kábítószer fogyasztók ebbe a körbe nem tartoznak bele.


Te mit tettél egyébként?

Vagy még nem tudod?

2011. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
De nektek miért különb kitaszítandó egy ilyen emeber-pár aki így lazul el egy party-n minthogy szana szét inná az agyát.Ha csak innának akkor az milyért lenne jobb?
2011. nov. 11. 19:33
 8/44 anonim ***** válasza:
67%

Ki mondta, hogy az jó, ha valaki szétissza magát?

Azok sem túl vonzó egyének, de az alkoholt és a kábítószereket nem lehet egy lapon említeni.

2011. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
38%
Ha én megtudnám, hogy valaki drogozik a családomból, akkor felcsillanna a szemem, hogy lesz kitől kölcsönkérnem ha nekem elfogy, és pénzem sincsen rá
2011. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem mindenkinek a sajat dolga,ha ök igy szeretnek bulizni,akkor hagy csinaljak,nem artonak vele senkinek,legfeljebb maguknak...en nem itelek el ilyesmiert senkit,föleg,ha nem is viszi tulzasba!
2011. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!