Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha utólag megtudn...

Mit szólnál, ha utólag megtudnád, hogy a barátodat évekkel ezelőtt hosszú ideig más lány érdekelte (miközben együtt voltatok)?

Figyelt kérdés

6 és fél éve vagytok és éltek együtt, 3 évvel ezelőtt pedig a barátotok megismerkedett valakivel. Nem jöttek össze, de a barátotokat sokáig érdekelte (minimum 6 hónapig,de legfeljebb 1 - 1,5 évig érdekelte a csaj. Ezt nem tudjátok biztosan, mert hol ezt halljátok, hol azt. Azt sem tudjátok, hogy miért nem jöttek végül össze, de a dolog az kölcsönös volt. Viszont tesi kapcsolat , sőt csók sem volt köztük, ez biztos. )


fiú : 31 lány és másik lány : 24


2011. aug. 3. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a kérdésből kiveszem, ezt nem az érintett felektől tudod. Innentől ostoba pletyka, és mint ilyet, leszarnám.
2011. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Timó320 ***** válasza:
Örülnék neki, hogy kiállt a kapcsolatom egy ilyen komoly próbát.
2011. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De , az érintettekől tudom, első .Ki mástól ? Szóval amiket leírtam, témyekn
2011. aug. 3. 12:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ez rettenetesen fájna (jobban mintha, egy kaland formában 1x félrelép) - nem tudom, talán nem élné túl a kapcsolat.
2011. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Timó320 ***** válasza:
60%
Hát ha az érintettől tudod, akkor annak pláne nem adnék a véleményére. Nagy valószínűséggel egy oldalú volt, most féltékeny, és igy akarja gyengíteni a kapcsolatotokat.
2011. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A barátom akarja gyengíteni a saját kapcsolatát ? ?


Ha a harmadik félre gondolsz, hogy ő akarna rosszat, akkor nem. Őt nem ismerem és sosem beszéltünk.

A barátom az érintett.

2011. aug. 3. 12:12
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul foaglmaztm itt-ott,mert má ketten félreértették.Bocs.


senki nem kavar, semmmilyen harmadik nem ármánykodik, amiket leírtam, azok az általam ismert tények.

2011. aug. 3. 12:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Hosszú kapcsolatban szerintem mindenkinél előfordul, hogy megtetszik neki más is ideig-óráig, meg érdeklődik mások után. Én ezen nem akadnék ki különösebben (szintén 6 éves a kapcsolatom). Szerintem erős lehet a kapcsolatotok, ha ezt el merte mondani a párod, bízik benned és szeret téged (hiszen nem akar hazudni neked). Ez nagyon szép dolog, erős jellemre utal. Én büszke lennék rá, hogy meg merte mondani, és azért is, hogy engem választott (hiszen ő téged választott, mert ha jól értem együtt is lehetett volna a másik lánnyal). Bár több ilyen őszinte ember lenne, mint a párod.
2011. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de ugyanez fordítva is lehetne. Annak adok igazat, aki azt mondta, hogy örülne, hogy a kapcsolat kiállta a próbát. Nem esne jól, de magamba néznék, hogy mit nem kapott meg itthon, amiért kinézegetett.
2011. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!