Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS! A nővérem holnap lesz 20...

SOS! A nővérem holnap lesz 20 éves, mit vegyenek a haverjai a születésnapjára? Idejöttek a haverjai hogy megkérdezzék tőlem (14L) és anyukámtól hogy szerintünk mit vegyenek a tesóm szülinapjára?!

Figyelt kérdés

tesóm (lány) jár spinningelni,mi arra gondoltunk anyummal hogy vegyenek neki 10 alkalmas spinning bérletet. apukám szerint az nem jó,mert mégiscsak 20 éves lesz,és ez nem lesz nagy emlék neki. de nem akarnak olyat venni hogy plüss vagy virág vagy bonbon,mert teli van plüssel és kerámiákkal a padlás.szóval az nemjó,de ne is legyen olyan hű de drága. és holnap fogja itthon tartani,süti,meg kaja lesz igy éjjelig,beszélgetnek ,zene meg minden,kertiparti féleség az udvaron:)

köszönöm!


2010. aug. 17. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

22:39

húzzál már a fszomba most már r*hadtul idegesítő vagy


(bocsi muszáj volt)

2010. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

off: De mi ez amit linket a gyerek és miért?


On: a bérlettel most végülis mi a baj? Én pl hastáncolni járok, és tökre örülnék ha valaki 10 alkalmat ajándékozna nekem szülinapomra és nem nekem kellene kifizetnem :) szal sztem jó ötlet.

2010. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Csinálj neki házi Baileyst, vagy valami drága piát vegyetek a szüleiddel.

[link]

mint ez

2010. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem vegyetek neki valamilyen szép ékszert, annak biztos örülne. :)
2010. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anyádat első ne linkelgesd már ezt a fosst
2010. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!