Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én nem tudok választani,...

Én nem tudok választani, hogy: melyik medált és nyakláncot vegyem a nővérem 17. szülinapjára? Én 13,5 éves vagyok. A 3 kép közül ti melyiket vennétek a szülinapjára? Vagy nektek melyik tetszik? Melyiknek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat!

De csak NORMÁLIS válaszokat kérek! Egy számot, hogy: 1., 2., 3. ?? És egy-két mondatból álló véleményt/indokot, hogy: Miért?

Én is szívesen hordanék a nyakamban, ha valakinek a közös/széttörhető medál tetszik!! Szerintem a széttörhető medál kimutatná, hogy: mennyire szeretem! Mert mi nagyon szeretjük egymást, és ragaszkodunk egymáshoz!! :)


[link]


[link]


[link]


2010. júl. 19. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. tetszik de szntem az két személynek van mer szét lehet választani és mindkettő felén van olyan akasztó
2010. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3. az első: vonat? most komoly?, a második is jó, de a 3. a nyerő
2010. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

1.-->uncsi,olyan semmilyen...

A 3.meg sztem elcsépelt...Ez a jing-jang jel...Ma már csak divatból használja mindenki..Lassan elveszti a jelentését emiatt.

Nekem a 2.nagyon tetszik!!..Az élet körforgását jelképezi,-->nap-hold,nappal-éjszaka stb..


Szóval a második a legjobb.

Nekem ez hordozza a legmélyebb jelentést.

2010. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! De kérek még válaszokat! :)

Nekem is a 3. tetszik, de amúgy tudom, hogy a 2. és 3. medál széttörhető! Azért írtam, hogy: az jobban kimutatná, hogy: szeretem, hogy: hordunk egy közös medált. Nem?? :)

2010. júl. 19. 11:47
 5/19 anonim ***** válasza:

1. gagyi

2. tetszik, de a 3. egy parányival jobb

3. nyerő

2010. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

jah meg a nap-hold azt is jelentheti, h.vannak rossz dolgok,rossz idők,amikor sötétnek látod a világot,de a nap előbb-utóbb mindig előbújik,új lehetőségeket adva:)

Előző voltam

2010. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
vagyis az előző voltam a 3.válaszadóra utal:d
2010. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

jah és bocs

Nap

Hold

:)

2010. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3. mert mar nem olyan nepszeru. es egyedi. :))
2010. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem a 3. tetszik!! :)

Köszi azért, de kérek még több választ!! :)

2010. júl. 19. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!