Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek higgyek? Hallgassak a...

Kinek higgyek? Hallgassak a női megérzéseimre?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, viharos kapcsolat, ez tény.

Hallottam egy olyan pletykát, hogy fent van társkeresőn, de nem törődtem vele.

A héten vette észre, hogy valaki törölte i*i*ről. Rákerestem, és fent van, augusztus 30-i regisztrációval. Csodálkoztunk, írtunk is az illetőnek.

Tegnap azonban észrevettem, hogy mikor a bátyjáéknál volt este, fent voltak a "kamu-iwiwjén".


Belém bújt a kisördög, és megnéztem jobban azt a profilt, és fent van egy társkereső alkalmazáson.


Most rákerestem, és az van kiírva, hogy "Ismerkedem, később bármi kialakulhat"


Mire gondoljak? Lehet, hogy máshol keresi a boldogságot? De akkor miért van velem?

Ő szólt, anno, hogy azt terjesztik róla, fent van egy társkeresőn, utána meg hogy látták egy lánnyal a városban, de abban a hónapba nem is volt bérlete.


Furcsállom ezt az egészet, délután találkozunk, adjatok tanácsot, hogy mit csináljak?


2011. nov. 13. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan kérdezz rá. Szerintem úgy is le fogja tagadni. Hogy miért van veled miközben mással is szeretne ismerkedni? Mert neki így kényelmes. Te jelenleg egy biztos pont vagy az életében. De ha találni fog nálad csinosabb, okosabb vagy mit tudom én milyen értékekkel rendelkező hölgyeményt, akkor bizony szakítani fog veled.
2011. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Azt írja bármi kialakulhat?? Hát úgy penderíteném ki, hogy a lába nem éri a földet.

23N

2011. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez a problémám. Van egy régebbi regisztrációm iwiwen, most azzal a profillal megpróbálom felvenni a kapcsolatot vele a társkeresőn.


Kíváncsi vagyok, hogy mit reagál. Amúgy egy kérdés így mellékesen? ha valaki lovehunteren igent nyom rám, azt én látni fogom?

2011. nov. 13. 10:49
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez főleg bizalmatlanság, a "viharos" kapcsolatból arra következtetek, h ő már rég nem hisz a közös jövőtökben. szóval itt vagy együtt gyökeresen változattok, vagy ami esélyesebb, beismeritek ennek a kapcsolatnak vége lesz.
2011. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom tényleg ő-e az, vagy valaki szórakozik, mert volt rá példa, hogy valaki szívózott velünk, és próbált minket szétszedni.


És itt jön a bizalom, mert hogy annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy nem tudom, mit gondoljak. Ráadásul minden barátnőjét úgy ismerte meg, hogy az előzővel együtt volt még.

2011. nov. 13. 10:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Én mondtam, hogy legyen vége, mert így nincs értelme. De mindig azt mondta, hogy ne legyen vége, mert ő nagyon szeret engem....
2011. nov. 13. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

"De mindig azt mondta, hogy ne legyen vége, mert ő nagyon szeret engem...."

És? Akkor mivan? Mégis fent van egy társkeresőn. Látom neked sincs sok eszed. Ezt ide ki se kellett volna írni, hanem már rég lapátra kellett volna tenni. Dehát te ehez túl hülye vagy.

2011. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Végig olvastad, amit írtam? Ahogy látom, nem, különben nem hülyéznél. Oda írtam azt is, hogy NEM BIZTOS, HOGY Ő REGISZTRÁLT FEL.

2011. nov. 13. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ő van ott fent, de Te ismered... Ha hazudik csak észre veszed rajta. Tegyél fel neki kereszt kérdéseket, hogy milyen érdekes mikor ő a bátyánál van csak akkor online az illető stb... Ügyesen megelőzte a lebukást azzal, hogy előre szólt ezek a pletykák mennek róla.. :)
2011. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is erre gondolok, hogy milyen érdekes ez az online állapot, meg a többi.

De már kitaláltam, mit csinálok, még ma kiderül, hogy mivan.

2011. nov. 13. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!