Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hihetek neki? Vagy hallgassak...

Hihetek neki? Vagy hallgassak inkább a megérzéseimre? Vajon tényleg szeret?

Figyelt kérdés
20 vagyok, és van egy barátom 2 hónapja. A régi számítógépén megtaláltam a volt barátnőjével közösen készített képeit. Tudom, hogy a régi gépe, de félek, hogy nem akarta kitörölni. Úgy érzem, hogy még mindig számít neki az a lány, pedig azt mondta, hogy már nem, és hogy szeret? Bízzak benne?
2010. szept. 17. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk?
2010. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemtudom miért ide írtam ezt a kérdést a szépség és divat részhez, de előre is köszönök minden választ :)
2010. szept. 17. 07:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy tudd, csak valami tanácsot elfogadtam volna szívesen...mondjuk "igen, hallgass a megérzéseidre" vagy "ha azt mondja, hogy szeret, akkor hidd is el neki" vagy: "hááát, írd le bővebben, miért érzed ezt"..vagy személyes tapasztalatokkal is sokat lehet segíteni..minek is írtam? Saját magam orvosolom baze :D
2010. szept. 17. 07:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd, lehet, hogy van valami a háttérben. De ha Te egyetlen fénykép miatt szakítanál vele, akkor egy borzasztó hisztérika vagy.


Miért is akarná kitörölni a képet? Talán az emlékeit is törölje ki?

2010. szept. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En sem torlom ki a regi pasijaim kepeit. Az mas kerdes, hogy nem tarolom szem elott - de nem torlom ki. Az eletem reszei voltak - van amelyik tobb eves kapcsolat volt, es szerintem senkinek semmi koze a multhoz. En sem kerdezem meg a pasimat, hogy mondjuk a harom evvel ezelotti baratnojerol miert vanak egy cd-n a kepek. A mult az a mult, semmi kozunk a masik multjahoz.

Mas kerdes, ha egyeb jelek is vannak - telefon, vagy rendszeresen nezegeti oket, stb. De, ha csak siman nem torli ki, az szerintem nem jelent semmit.

En egyebkent meg szoktam kerni, hogy mutassa meg a kepeit - es az, ahogyan mesel valakirol, elarulja, hogy milyen a viszonya a lannyal (lezart, vagy tart meg) es azt is, hogy milyen ember. Aki csunyan beszel a volt baratnorol, az rolam is csunyan fog beszelni a hatam mogott.

2010. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg valami, amikor a pasim mutogatja a regi kepeket, akkor TILOS fikazni az elozo baratnot!!!! En inkabb kerdezni szoktam, olyanokat, hogy szerette-e ahol nyaraltak, a helyet, vagy hogy milyen filmeket lattak egyutt, vagy huuu, dejo lenne, ha en is elmehetnek egyszer ide, szoval csak amolyan semleges kerdesek. Eddig meg minden pasi "elarulta" magat, milyen is valojaban, mikozben a kepeket nezegettuk.

Sok sikert, legy okos!

2010. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Először is: nem szakítanék vele..és nem csak a képek miatt érzem ezt nyílván...egyszer tett egy olyan kijelentést, amitől kissé megijedtem, és úgy éreztem, hogy az ő kapcsolatukat sosem fogom überelni. Lehet, hogy hisztérika vagyok, de éppen ezért tettem fel a kérdést...mert tanácsra volt szükségem. Másrészt sokat segített az utolsó két komment...sok hibát elkövettem ezzel kapcsolatban, és talán túlkéne tegyem magam a kicsinyes dolgokon, mert így hamar elveszítem a barátom, aki mondjuk lehet, hogy tényleg szeret. De még egy kérdés..ha szeretnek, azt nem kell érezni?
2010. szept. 17. 08:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem beszélned kellene vele a félelmeidről és arról a bizonyos kijelentéséről. Egyébként meg nem véárhatod el tőle, hogy törölje a képeket... mégiscsak az élete része volt, egy emlék... a fejéből akkor sem fog kitörlődni, ha kitörli a gépről...
2010. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!