Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanád meg a nejednek...

Hogy mondanád meg a nejednek hogy azért ideje lenne letusolni? Csütörtökön fürdött utóljára és tegnap óta menstruál is ugy hogy ne bántsam meg mert érzékeny a lelke fáj a hasa

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Jézus, ilyenkor még többet kéne zuhanyoznia. És nem értem, hogy hogy mondjam el? Komolyan vannak ilyen kapcsolatok/emberek akik alapvető dolgokat nem mernek elmondani a feleségüknek?
2011. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem szeretnéd megbántani, - gondolom -, akkor kedvesen: Nyuszikám, te mész először fürödni vagy én? Akkor talán kapcsol....
2011. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Gyertyák, mécsesek, két pohárban bor a fürdőbe, "gyere drágám, hadd kényeztesselek egy kicsit".
2011. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
csak tusolonk van
2011. nov. 13. 16:26
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Úristen, milyen nők vannak!!!

Egy héten csak egyszer-egyszer fürdik, azt is csak felszólításra?!

Hát én nem a fürdőszobába tenném azt az égő gyertyát...

2011. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Kellemetlen szitu az ilyesmi. Nagyon. Az én családomban is van ilyen személy, szerencsére nem izzadós, "szagos" ennek ellenére. Én még nem említettem neki, más családtagom viszont igen. Egy ideig hatott.

De ha neked kínos / menzesz idején szagosabb

egy nő, én ilyenkor naponta többször is tisztálkodom / szerintem finoman tégy rá utalást, vagy invitáld egy kis közös zuhanyzásra...

Volt már máskor is ilyen téma itt a GYK-n, komolyan nem értem, hogy bírja ki sok ember, hogy nem zuhanyzik vagy legalább mosdik meg naponta, vagy kétnaponta.

2011. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
mond meg a párodnak,hogy a víz meg a szappan csodákra képes:)))))))Úristen hogy tudsz vele élni????Nem félsz,hogy kapsz vmilyen fertőzést???
2011. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Drasztikusan. Más nem használ.

"Húzzál fürdeni, mert büdös vagy!"

2011. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyedüli kifogás egy durva lázas betegség, amikor rázza a hideg az embert és félkómában van, miközben hat takaró alatt, max fűtés mellett is vacog. Akkor elnézhető, hogy ha jobban lesz, akkor lefürdik, addig bűzölöghet.


De járóképes embernél...hááát.


Én egyszer nem fürödtem 5 napig, akkor saját felelősségre jöttem haza vesegyulladással a kórházból és egész napok estek ki, szerintem eszméletvesztésem volt, egyedül voltam itthon és napokig nem ment 39 fok alá a lázam. WC-re is négykézláb támolyogtam ki és megvett az isten hidege, miközben pulóver volt rajtam és 30 fok a lakásban...

2011. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

én letusoltam hivtam őt is de azt mondta nincs kedve. Amugy nem büdös azt nem mondhatom csak azért na ráférne a fürdés.

Nem akarom bántani mert lelkileg most eléggé ki van sokat sir szegénykém.Nemrég ment el a baba

2011. nov. 13. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!