Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen szokás,...

Tényleg van ilyen szokás, hogy a 25. házassági évfordulóra (ezüstlakodalom), egy ezüstkosarat ajándékozunk 25 szál virággal? És honnan szerezzek ezüstkosarat?

Figyelt kérdés

2011. nov. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Fűzfavessző kosarat lefújtok ezüst festékkel. Esetleg megkérded a virágboltost, van-e rá jobb ötlete.

Kétlem, hogy egy komplett, ezüst kosarat adnak, elég drága mulatság lenne.


Mifelénk ilyenkor szokás ezüst jegygyűrűt cserélni a pároknak, az arany mellé.

2011. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Fonott kosár + kályhaezüst = ezüstkosár
2011. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért az 50.-re pedig aranyból lesz a kosár? :D

Szerintem ez butaság. Viszont megcsinálhatod úgy, hogy veszel egy sima kosarat és azt becsomagolod alufóliába. Az úgy néz ki mintha ezüst lenne. 25 szál virágot beszel bele.

2011. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

nálunk sima virágkosár, 25 szál virág, és közöttük 25 szál ezüstre fújt búzakalász a szokásos ajándék

és igen, aranylakodalomra meg 50 szál mindenből, arany színben

sőt, voltam már gyémánt lagziban is - ott már nem tudok ilyen megkötésről :)

2011. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És hol lehet szép fonott kosarat venni? Ikea? Vagy Tesco? Vagy hol?
2011. nov. 14. 22:17
 6/10 A kérdező kommentje:
És ilyenkor milyen virágot illik adni?
2011. nov. 14. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

21:18-vagyok

nem tudom, hogy ki és miért pontozott le, de ha ez boldoggá teszi, akkor egészségére!


Kérdező!

Felénk ez úgy megy, hogy bemégy a virágárushoz, és azt mondod, hogy egy virágkosarat szeretnél ezüstlakodalomra - kiválasztod, hogy milyen virágok legyenek benne (szerintem a rózsa erre nagyon alkalmas), és ők a többit megoldják. Van olyan hely is, ahol a kosarak között is válogathatsz. Ja, és még annyi, hogy nálunk ezt füles kosárba teszik - kb ilyen stílusú kosárra gondolok: [link]

2011. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

és szerintetek az nagyon giccses lenne, ha fonott kosár + 25 szál szegfű, és mindet ezüstre fújatnám le? szóval a kosár és a virágok is teljesen ezüst lenne

2011. nov. 15. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
hát olyat ne csinálj... az már nagyon gáz
2011. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

és mellesleg szerintem virágnak a szegfű sem jó választás

rózsa, margaréta, bármi, csak ne krizantém, gerbera vagy szegfű legyen...

2011. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!