Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi csinálják? Vettem egy...

Most mi csinálják? Vettem egy ajándékot, de az illetőnek ugyan olyan van. SEGÍTSÉÉÉG!

Figyelt kérdés

anyum és apum elváltak. apukámnak egy új házasságában született egy kislány. imádom, és hát már megvettem a karácsonyi ajándékát. megláttam, és ez pont illik rá, és nagyon aranyos(body) 2 éves különben a tesóm. és hát ma megláttam, hogy ugyan olyat vett neki apunak a felesége. visszacserélni nem tudom, mert a márton napi vásáron vettem, és azok az árusok nem jönnek mostanában ebbe a városba. nem tudom mit csináljak a ruhával, odaadjam ajándékba (szerintem az elég gáz lenne), vagy mit csináljak vele? majdnem elbőgtem magam. még csak 14 vagyok, úgyhogy a kis pénz is sokat jelent nekem, szóval kidobni nem fogom. mit csináljak vele? olyan szomorú vagyok. másnak nem tudom odaadni. esetleg valaki bevenné vmi gyerekbutik, és levásárolhatnám? SEGÍÍÍTSETEKK PLSSSSSS.

14lány


2011. nov. 13. 21:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél szomorú.Add csak oda nyugodtan,hiszen tökéletes ajándék az is..Csak tud.Sokszor nagyon is jó ha valamiből kettő van..Főleg ha szereti is hordani..Az én unokahúgom is vett olyan ruhácskát a lányomnak amiből már volt..De nagyon jól jött az ő ajándéka is..

Ha tudsz vegyél mellé valami apró dolgot,és úgy ad oda..

2011. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan add neki oda karácsonyra. Ne foglalkozz azzal, hogy ugyanolyat vett neki az anyukája is. Legalább ha az egyik koszos lesz , rátudja adni a másikat!
2011. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
add oda.nem baj az ha valamiből kettő van!:)ugyanúgy fognak neki örülni.:)
2011. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem lévő válaszokkal!!!
2011. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél vagy keress otthon rongyoszsákban kis kivágható virágokat, mesefigurát... és patchwork szerűen varrd rá a ruhára, és már is más lesz, és egyedi.
2011. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ilyen kis gyereknél bármennyi body jól jön, lesz helye a tiédnek is. Nem tudhattad, hogy már van olyanja, viszont szép gesztus, hogy vettél neki. Emiatt ne aggódj, add oda nyugodtan.
2011. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 bánomisén ***** válasza:
100%

Negyedikként is azt mondom, hogy ne keseredj el emiatt, add oda, örülni fognak neki, ez biztos :-)

Legközelebb meg súgd meg apukádnak és a feleségének, hogy mit vettél a kishugodnak karácsonyra, akkor nem vásároljátok ugyanazt.

2011. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 bánomisén ***** válasza:
100%

*


Hetedikként - lassú vagyok, bocs :-D

2011. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

a kétéveseken gyorsan cserélődnek ám a ruhák...

Még 3 is elmenne, sokszor kell átöltözteteni,olyan intenzíven dolgoznak..ne búsulj, jó lesz, örülni fognak neki

2011. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
köszönöm. különben az ugyanolyanon azt értem, hogy ugyan olyan minta van rajta. egy lány szöveggel. pedig olyan jó ajándék lett volna. :(((( kis bohókás szövegen lehetett volna nevetni, hogy dejó ez tényleg pont illik rá. most meg ha kibontja csalódás lesz, hogy jéé ilyenünk van, minek kellett megvenni.
2011. nov. 13. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!