Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? SEGÍTSÉÉÉG! *. *

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? SEGÍTSÉÉÉG! *. *

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel elég jól kijövünk. Ő szeretne tőllem többet mint barátság. De én nem tudom.. Eddig kétszer találkoztunk mindig jól éreztem magam.:) Valahol az van bennem hogy nem kellene összejönnöm vele de mikor bekapcsolom a gépet mindig ott van bennem hogy vajon fent van e.. mikor belép akkor egyből gyorsabban ver a szívem..:$ minden kifogás nélkül bele mennék a dologba ha nem lenne ennyi korkülönbség.. 21/F 15/L


a korán nem tud változtatni nem ő tehet rólla hogy ennyi idős.. de akkor is ez valahogy engem zavar..:/


mit tegyek?? segítsetek lágyszives!! minden véleményre kíváncsi vagyok.:)


2011. júl. 9. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Téged akar, vagy a tested akarja??

Nem a korkülönbség, csak azért, mert te még fiatal vagy hozzá.

2011. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy közeledik hozzád? Próbál udvarolni? Mennyire tűnik őszintének, megbízhatónak?
2011. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Rántottát, mert azt szeretem :)
2011. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
énis 15/L vagyok. de szerintem, ha lebeszéled vele, h egy darabig nem akarsz szexet, simán mehetne a kapcsolat. legalább egy érett barátod elnne, nem egy éretlen xbox mániás kisfiú..
2011. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sztem mennyetek még el párszor randizni. Ha tényleg rendes meg azt látod ha nem csak sex kell neki hanem te magad akkor próbáljátok meg. Az a 6év hát lehet kicsit sok de ha jól elvagytok akkor felejthető sztem.

Majd írd meg mi lett :)

17L

2011. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele többet, mert tényleg nagy a korkülömbség.


És írd egy L-el azt hogy tőle meg róla xD

2011. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*különbség :D
2011. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
már kérdezte párszor hogy naa akkor lehet e valami én mondtam neki hogy nem tudom és hogy mennyi időt kaphatok arra hogy átgondoljam.:D és azt mondta hogy bőven tud várni nem siet.:) szóval szerintem nem csak sexet akarna..
2011. júl. 9. 23:43
 9/15 A kérdező kommentje:
szexet*
2011. júl. 9. 23:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak basszus akkor is 15 éves vagy, még nagyon kiskorú. És éveket nem fog várni hidd el :)
2011. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!