Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor fáj a szívünk és sajog...

Amikor fáj a szívünk és sajog a lelkünk valakiért, valamiért és némán viseljük, miért folyik a könny a szemünkből?

Figyelt kérdés
Az ember érzi belülről, de nem tudja megosztani senkivel, pláne az érintettel, majd szét hasad a lelke és úgy érzi sírni kellene, de nem teheti, hanem csak csendben patakzik a könnye. Miért van ez így?

2011. nov. 13. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az már rég rossz ha fáj és sajog. Azonnal kórházba kell menni! Ja és az ember általában az erős fájdalomtól elkezd könnyezni, -(és nem tud megszólalni a fájdalomtól)- valakinek kifolyik, valaki pedig jobban bírja.
2011. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ISSU válasza:

Szerelem, vagy pusztán csak erős vágyakozás valami iránt?

Ezek komoly érzelmek. hogy miért nem tudod megosztani mással? Lehetek őszinte? Félsz attól hogy mit válaszolnak.

Tudom, nehéz elmondani és megtudni hogy mi rá a válasz.

De mi a jobb, nem tudni és őrlődni, vagy tudni és elfogadni, bármi is legyen a válasz?

2011. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nevezhetjük "szerelemnek" kicsiny családtagunk iránti érzelmet és vágyakozást, akkor ezt bizony nehéz megélni! "Van aki közel van ,de mégis messze, van aki messze,de mégis közel"Az egyik mondás,amelyiket folyamatosan megélem!
2011. nov. 14. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Egy költő veszett el benned. Hálistennek..

2011. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
13.28-as hozzászólónak: Ezért nem kellett volna hozzászólni,mert esetleg nincs mivel elütni az időd, akkor inkább gondolkozz és ne másokat sértegess!Valószínű egy kötekedő ember lehetsz és azt keresed ezen az oldalon, hogy kinek lehet jól beszólni. Hát én azért nem vettem ezt hozzászólásnak,inkább magad lejáratásának!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 14. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!