Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem jön már könny?

Miért nem jön már könny?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve hogy majdnem minden nap sírok. De mostanában hiába történik bármi rossz nem jön könny. Érzem hogy tudnék sírni de semmi. Miért nem jön könny?
2011. jún. 5. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért sírsz már majdnem 2 éve?
2011. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok dolog miatt. Nem szeretném leírni.
2011. jún. 5. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:

...nekem is megvan már a 2 év...


Van, hogy kihagyok napokat, mert sok máson jár az agyam, nem a szomorúságon.

Viszont amikor csak azon jár az agyam, és ennek ellenére nem jön könny, az talán rosszabb is, mint mikor jön. Bár én nem akarnék sose sírni, de amikor már annyira rossz minden, hogy könny se jön, az a legkilátástalanabb állapot... Ugyanilyen rossz, ha nem tudom abbahagyni a sírást és nem tudok elaludni. Kész zsebkendő pazarlás...

A legjobb, ha sírok és hamar belealszok.


(Én a munkakeresési kínok és a magány miatt itatom az egereket. És hogy e kettő miatt úgy érzem, sose lesz családom.)


Szóval nem tudom miért nem jön könny, de van, hogy nem jön. Nálam ilyen hullámvölgyek vannak...

2011. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!