Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik vagy létezhet olyan,...

Létezik vagy létezhet olyan, hogy egy unoka előre megérzi, hogy a nagymamája hamarosan meg fog halni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha beteges, beteg, ha korban van a nagymama, akkor barki megerezheti, hogy itt az ideje hogy a menybe szalljon.
2011. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor még teljesen jól volt, és ott voltunk nála és hazavittek volna autóval, de én azt mondtam maradok még mamával, és majd hazagyalogolok. Olyan érzésem volt, hogy örülnöm kell, hogy együtt vagyok a mamámmal, aztán amikor legközelebb láttam, túl volt egy agyvérzésen és az már nem ő volt...
2011. nov. 14. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ha az unoka nagyon érzékeny, intuitív és empatikus ember és a két ember között nagyon erős a kötődés.
2011. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs egy hónapja,hogy itthagyott a nagymamám minket..:(

Amikor utoljára láttam,eljött hozzánk.Mintha tudtam volna,hogy többet nem látom,rengeteget beszéltem akkor vele,és eszeveszettünk fényképezgettem.

Ezek a legértékesebb fotóim.Nem láttam a temetésen őt kifehéredve,így az utolsó emlékem róla nagyon szép,és ha ránézek a képekre,amiket akkor készítettem,azt a nagyit látom,aki akkor volt.

13/L

2011. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
8hetes lányommal aludtunk,egyszercsak megrázta magát és elkezdett üvölteni,pár másodperc és abbahagyta mintha beájult volna és aludt reggelig.Soha nem csinált ilyet.Reggel szólt apu hogy éjjel bevitték a mamát a korházba és 2kor meghalt,pont mikor a lányom felsirt.Véletlen lehet,ezt már soha nem fogjuk megtudni.
2011. nov. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
én pl megálmodtam :'( ugyan úgy halt meg ahogy az álmomban... nagyin szerettem :'( nem tudtam aludni egész este sírtam anyuval meg a tesóimmal majd hajnalban jött a telefon, hogy meghalt :'(
2011. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nagynénémmel voltam így. beteg volt már, feküdt, de addig mindig vígan ugrándoztam az ágyán meg minden, akkor, az utolsó alkalommal viszont valahogy féltem, és senkinek nem akartam odaadni a játékkacsámat. persze nem nagy dolog, de komolyan, féltem a közelében.

nagymamám halálának körülményeiről egyetlen egy dologra emlékszem, azóta is szégyellem magam.. 3 éves voltam, talán megbocsátható.

2012. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!