Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egy tanár veszi észre?

Miért egy tanár veszi észre?

Figyelt kérdés
Úgy bukott le egy Újpesti pedofil hálózat, hogy az iskolában a tanárnak feltűnt, hogy sok pénze lett az egyik kisdiáknak. A szülőknek nem tűnt fel?
2011. nov. 15. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Te sem mondod el a szüleidnek, ha plusz pénzed van.. Napközben meg nem látták, hogy 15 kólát vesz, meg 6 hamburgert, plusz 3 gramm füvet
2011. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Amikor a gyerek több időt tölt az iskolában, mint otthon, én nem csodálom...
2011. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Új ruhákban járt, és ha egy tanárnak feltűnik, a szülőnek is kéne. 14 év alatti gyerekek.
2011. nov. 15. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Én mint Anya tudok nyilatkozni. Nekem is feltűnne, ha új ruhákat vagy egyéb tárgyakat hozna haza a gyerek. Már amikor óvodás volt és haza hozott valamit valakitől rögtön feltűnt és rákérdeztem.

de ugyanígy észre veszem azt is ha öröme van, vagy azt is ha bánatos.

Úgy gondolom ebbe a rohanó világban nagyon sok szülőnek nincs ideje a saját gyermekére mert a saját maga baja fontosabb mint a gyermeke problémája. Nem beszélve arról, hogy egyre több viselkedés problémával küzdő gyermek van...

2011. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a szülők biztos örültek neki az ő esetükben

a tanár a tanult ember akinek viszont gyanús lett.

2011. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!