Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen a kapcsolata a...

Kinek milyen a kapcsolata a volt "házastársával", ill. az "exházastárs" új kapcsolatával és a gyerekeknek a "mostohával"?

Figyelt kérdés

Remélem érthető a kérdés.

Kiváncsi vagyok kinél,milyen a helyzet,hogyan jönnek ki egymással,mennyire jó a kapcsolat,vagy sem!


2009. máj. 10. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tavaly váltam el a férjemtől, azóta újra férjhez mentem és van egy 2 hónapos kislányom. Előző házasságomból van egy 18 éven nagyfiam. Sokkal jobban tudok beszélgetni a volt férjemmel, mióta elváltunk, normális emberi hangon. Előtte évekig ez már nem sikerült.

A fiamnak a mostani férjemmel kitűnő a viszonya, több mindent elmond neki, mint nekem, nagyon megbízik benne. Imádják egymást!!!

2009. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Összejárunk valamennyien, a gyerkek hol itt, hol ott vannak, attól függ hogy jobb nekik. 4 ember van akivel mindent meg tudnak beszélni, kiválaszthatják melyik problémájuknál kiben bíznak meg.

Ehhez mondjuk az kell, hogy emberileg semmi problémánk nem volt soha egymással, csak a szerelem múlt el és rövid az élet ahhoz, hogy boldogtalanul, szerelem nélkül éljünk.

2009. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is ossze jarunk a ex-el meg a parjaval. Egeszen jol kijovunk. Vakacioba meg 2-3 hetet ott van naluk a lanyom, jol kijon a "mostoha anyuval" :))
2009. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!