Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ő nem hívott fel, én...

Ha ő nem hívott fel, én felhívjam?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szülinapom, anyós-jelölt nem hívott fel. (Tavaly felhívott, idén nem, se a "sógórnőm") Neki holnap lesz a szülinapja. Felhívjam? Ha felhívom nem lesz fura?

(a fiával 4,5 éve vagyok együtt)


2011. nov. 16. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úriember lennék és felhívnám. Ne süllyedj le a szintjére. Hidd el, kínosabb lesz neki, ha leesik a tantusz, hogy ő elfelejtette. De szándékosan ne emlékeztesd rá.
2011. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem emlékeztetem, de tuti eszébe fog jutni ha felhívom. Attól félek azt hiszi majd azért hívom, hogy beégessem, hogy nekem bezzeg eszembe jutott...

Mert azt tudja, hogy nekem 2 nappal van korábban...

2011. nov. 16. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Én felhívnám.
2011. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is felhívtam. Nekem pont egy hónappal előbb van, és olyan hülyén jön ki, hogy 7.e a szülinapom, 8.a nőnap, 9.e névnap (Fanni vagyok). Szóval eléggé könnyen megjegyezhető.

Ő Ápr. 7.ei, de nekem eszembe jutott. Nem mutattam hogy meg lennék sértődve (találkoztunk is utána) hanem full vidáman elénekeltem neki a boldog szülinapot-ot. A párjától hallottam vissza, hogy nagyon szégyelte magát.

2011. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel,és ne említsd a saját születésnapod!Ennyi!
2011. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem említem, de nem létezik, hogy ne jusson eszébe. Az is lehet már most eszébe jutott, csak már szégyell hívni...

Azt hiszem felhívom, oszt kész.:)

Köszi

2011. nov. 16. 19:58
 7/7 A kérdező kommentje:
most mondta a párom, hogy az anyukája szégyelli amiért nem köszöntött fel...:P
2011. nov. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!