Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hívott meg a ballagására....

Nem hívott meg a ballagására. Ezután érdemes őt keresnem?

Figyelt kérdés

Van egy unokatestvérem, akivel régen nagyon jóban voltunk, kb össze voltunk nőve. Aztán ők elköltöztek 100 km-re innen, és évente jó ha 1-2 alkalommal találkozunk. Régen havonta biztosan beszéltünk, most meg már azt sem tudom mikor...Az utóbbi pár alkalommal én kerestem őt, de mindig azt mondta hogy "bocsi most nem érek rá mert fürdetem a kutyát" vagy "most azért nem mert itt van XY majd visszahívlak" és nem hívott.


A ballagására sem hívott meg engem, és ez rosszul esik...Tény hogy új társaságba keveredett, mert ő lett ott a menőcsaj, én meg nem vagyok az, de rosszul érzés.


Ha ezután bármikor találkozunk, milyen legyek vele?


2011. ápr. 28. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
pont ez a helyzet nálam is , csak egy bnővel. nem tudom milyen legyél vele. talán amilyen ő veled..
2011. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene ezt úgy a lelkedre venni. Tudom, hogy furán hangzik, mert van akinek a ballagás fontos, de én csak a szüleimet és a nagyszüleimet hívtam meg. És ha ilyen messze laktok, akkor az is lehet, hogy azért nem hívott csak, merthogy annyira nem nagy durranás egy ballagás, hogy ennyit utazz, és lehet, hogy utána bulit tervezett vagy valamit, és nem is tudna veled foglalkozni.

Az, meg hogy ki hányszor keres kit... Hát szerintem vagy kérdezz rá, hogy mi van, vagy pedig fogadd el, hogy neki ott van egy új élete. Ez nem azt jelenti, hogy téged már nem szeret és ettől még tarthatjátok a kapcsolatot.

Meg pl tarthatnátok a kapcsolatot msn-en, vagy facebookon keresztül is, énis csak kevésszer hívok fel embereket, meg a telefont amúgy is kicsit lazán kezelem, viszont sokszor tökjól esik, amikor valaki ír mondjuk face-en akivel ezer éve nem beszéltünk. Meg az ingyen is van, és lehet közben mást is csinálni, szerintem sokkal egyszerűbb...

2011. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami a ballagást illeti szerintem egyáltalán ne foglalkozz vele. Én ilyen olyan vagyok, h senkit nem hívok meg, mert nekem annyira nem fontos, és az ilyen ballagások mind ugyanolyanok, szerintem nem sok teteje, hogy ott legyen valakid, aki senkit nem ismer a suliból, te meg úgysem tudsz vele beszélni, mert tömeg van, stb... Én ezért nem is hívok senkit a ballagásomra, akik fontosak nekem úgyis személyesen jönünk össze dumálni egyet. Szerintem tedd te is azt. Hívd fel, vagy írj neki, h pl. ha neked vége az érettségi időszaknak, meg ő is ráér szívesen dumálnál, fagyiznál vele... ha ezekre sem válaszol (se telefon, se e-mail/facebook), ez már tényleg bunkóság, de szerintem a ballagáson ne bántódj meg, ez az "ünnep" tényleg sokaknak nem jelent családi/baráti eseményt, inkább a sulitól búcsúztok szerintem is...
2011. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!