Lehet hogy megcsal?

Figyelt kérdés
A párom mostanában eléggé vissza utasító miden téren és próbál magától ellökni és egyre többet jár el a barátnőivel heti többször is,eddig nem volt jellemző ezt azóta csinálja amióta kiderült hogy összejött nekem egy külföldi munka és huzamosabb ideig távol leszek...elkezdett kondi terembe járni,diszkóba,és egyre többet jár el...ezzel nem is lenne baj de eddig nem volt rá jellemző és azt mondta utálja az ilyen helyeket...szóval nem értem...lehet köze a külföldi utamnak vagy lehet van valaki a képben esetleg vagy tervezi hogy majd lesz??
2011. nov. 16. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Az összes külföldi utas kérdést Te teszed fel? Mert ha igen akkor nagy gond van a csajjal....
2011. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább próbál egy kicsit függetlenedni tőled. Hiszen eddig te voltál a középpontban. Ha elmész, le kell foglalnia magát. Barátnők, kondi...
2011. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szóval olyan furcsa velem mostanában nem tudom hova tenni a dolgot...
2011. nov. 16. 19:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt a külföldi munka összejött volna neked, beszélgettél a pároddal erről? Megkérdezted őt, mit szólna hozzá, ha kimennél külföldre?
2011. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 19:43


nem ezt most tettem fel elsőnek,de igen láttam a hasonló sztorit...

2011. nov. 16. 19:45
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 19:45



ööö díjazza de szerintem igazából nem nagyon örül neki szerintem a szíve mélyén,de örül hogy összejött,de a szíve mélyén nem szeretné szerintem,de nem vallja be.mondtam neki ha nem akarja hogy menjek akkor nem megyek...

2011. nov. 16. 19:47
 7/13 A kérdező kommentje:
erre azt mondta hogy de szeretné hogy menjek és nagyon erősködik hogy menjek,azért is gondoltam hogy talán lehet valaki a képben neki....
2011. nov. 16. 19:48
 8/13 anonim ***** válasza:

És ő miért nem tud veled kimenni?

Milyen gyakran járnál haza?

2011. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyből ilyen bizalmatlannak lenned vele! És összefüggést keresned, hogy elkezdett kondiba járni, na és?

Persze hogy nem mondja hogy maradj itthon, hiszen jót akar neked! És neked jó lehetőség adódott! De közben meg persze hogy nem tud 100%-osan örülni hiszen hiányozni fogsz neki!

Szerintem beszélgess vele erről. És szeretgesd:)

2011. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 19:55


ez az hogy nem akarja hogy szeretgessem...elutasít és nem engedi hogy finomkodjak vele...ezért fura a dolog..

2011. nov. 16. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!