Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy még a...

Miért lehet az, hogy még a barátommal teljesen egymásba voltunk esve csak a veszekedések voltak, mióta pedig beismertük elmúlt a szerelem teljesen nyugodt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nincsenek veszekedések csak kisebb össze zörrenések, nincsenek féltékenységi jelenetek, nem akarjuk a másikat magunkhoz kötni a nap 24 órájába, mind a ketten elkezdtünk külön programokat is tervezni..magyarán mióta nincs szerelem nincsenek veszekedések.
2011. júl. 29. 21:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Megmagyaráztad: nincs szerelem --> nem vagy féltékeny, nem zavar, ha elmegy, te is szívesebben elmész, és ez kölcsönös.
2011. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is így volt, pontosan,,, és a kapcsolatnak vége lett...
2011. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
hát utolsó ez nem túl bíztató :S:S
2011. júl. 29. 21:34
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek is lennétek együtt, ha nincs szerelem? Én ezt nem is értem.
2011. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod ez nem túl biztató. Miért te folytatni akarnál egy kapcsolatot szerelem nélkül? Úgy hogy már mindketten beismertétek, hogy a szerelem elmúlt?
2011. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
a szerelem mindig elmúlik, de szeretjük egymást nagyon, megvannak a közös programok, hiányoljuk egymást, jó a sex és sürün is van. 2 éves kapcsolat.
2011. júl. 29. 21:38
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már így. Mikor vége lett a veszekedéseknek, akkora már nem szerettem. Vége lett a kapcsolatnak is.
2011. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyben meg is magyaráztad a dolgot.Azért van így,mert már nem érdekel titeket a másik,legyünk őszinték.Nincs féltés,nincs érdeklődés...Szerintem ez így már értelmetlen,valami nem működött jól.Más az,ha a kezdeti fellángolás elmúlik egy olyan kapcsolatban,ami jól működött addig is,a szerelem és a szeretet,a tisztelet utána is erősen össze fogja tartani.Valószínűleg nálatok nem erről van szó,hanem megromlott a kapcsolat.
2011. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
20 év után még meg is érteném ezt a hozzáállást, 2 év után viszont nem. Jobban járnátok, ha elengednétek egymást, mert még nagyon fiatalok vagytok és ennek semmi értelme. A szexkapcsolat az teljesen más tészta.
2011. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
megprobáltuk elengedni egymást 2 nap után ő kereset meg h hiányzom neki nagyon, nem is tudom, hogy a szerelem múlt e el, vagy csak a kapcsolatunk higgadt le, sok mindenen mentünk át, család stb, mindig kitartotunk egymás mellett. Ha bajom van ő az első aki észre veszi és a kedvembe akar járni, nem érzek a kapcoslatunkba semmi változást azt leszámítva, hogy nincs veszekedés. Még a romantika is megmaradt.
2011. júl. 29. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!