Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adtál úgy ajándékot Karácsonyr...

Adtál úgy ajándékot Karácsonyra, hogy megtaláltad a tutit az ajándékozottnál (on) meg azóta sem láttad?

Figyelt kérdés

én az anyósommal szívom meg minden éven. tavaly előtt kapott egy nagyon szép sálat, nem is olcsó darabot meg egy nyakláncot. a nyaklánc bizsu volt, de akkoriban vett magának 2 elegáns felsőt(amit előtte soha), ahhoz nagyon ment volna, de sosem volt rajta. tavaly meguntam, hogy az ágyuk egy neonnarancssárga, nylon anyagból készült steppelt anygú, oldalt fodros ágytakaróval van leterítve, hát kapott egy csodaszép, bézs ágytakarót az Ikeából. soha, de soha nem láttam még az ágyon, csak a sárgát. akkor az egyik függöny egy százas betonvason lóg, kapott hát egy szép karnist. fel is lett téve a betonvas elé, de a függöny továbbra is azon lóg. akkor mániája a műanyag tányéralátét, a virágos darabjairól azonban úgy lekopott a minta, hogy már fehérek. nah azt is kapott szép újakat, virágosat, hát azóta is a régiek vannak meg 2 ronda gyümölcsös. bezzeg a giccsek a kínai piacról azok ott díszelegnek.

idén nem tudom mit vegyek, de már ki vagyok akadva.


2011. nov. 17. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Sokan "gyujtik/felrerakjak" az ujat, mondvan jo lesz majd kesobb, nem kell venni.

Amugy lehet hogy Te meguntad az anyos agyan a steppelt, sarga takarot, de lehet hogy oneki tetszik, nem unja. Nem mindenki szerint csodaszep egy ikeas cucc. iden, kerdezd meg, megis mit szeretne, minek orulne, mit hasznalna.

2011. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

igen legelső barátomnak vettem az első karácsonyunkra egy szép ezüst karkötőt, nem láttam rajta, szerintem ki is dobta azóta az utánam lévő barátnő, mert mindent kidobott ami rám emlékeztetné


legalább vissza adták volna a görények

2011. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem túlzottan értékesnek tartja a tőled kapott ajándékokat, nem akarja, hogy tönkre menjenek.
2011. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hiába kérdezem meg nem mond semmit. csak mindig panaszkodik, hogy semmit sem vehet a lakásba, mert nem engedi az apósom, hogy régi, kopott minden. ezért szoktam ilyen lakásba való dolgokat venni, mert így nem az van, hogy ő költötte a pénzt.
2011. nov. 17. 15:07
 5/13 A kérdező kommentje:
de virágmániás is, azt is szokott kapni, csak azért meg apósom ideges, mert tényleg nem lehet lépni sem a lakásban. párom meg azt mondja, hogy ezért ne csak virágot kapjon, mert így 1 virág elveszik a tömegben, de fel lehet mutatni valami mást, hogy na ezt kapta.
2011. nov. 17. 15:08
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen esetben én közös családtagot kérek fel előzetes kémkedésre. "De kopottnak tűnik ez az ágy/asztal/szék/terítő, nem akarjátok lecserélni?"

"De, csak apád nem akar költeni rá..."

"Miért, egyébként te milyet szeretnél?"

"Hát, X színűt Y mintával, az nagyon tetszene."

"Hm, ez jól hangzik, hol láttál ilyet?"

"Az XY boltban/piacon, de tudod, apád..."

"Persze, megértem...Na, nem is tartalak fel tovább, köszi a kávét!"


Info begyűjtve, ajándokozott pedig "tudtán kívül" azt kapja, amit szeretne. Nekem évek óta beválik az ilyen fajta kém-bérlés.

2011. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is úgy tűnik, hogy félti az újat és inkább addig használja a régit, amíg az teljesen tönkre nem megy.

Sokan töredéke ennyi energiát nem fektetnek az ajándékválasztásba, jó dolgokat vettél, szerintem idővel elő fognak kerülni.

2011. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jelen esetben a párod a fent leírt indirekt módon -"mellékesen rákérdezve" - kifaggathatná, aztán leadja neked a drótot.
2011. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
próbáltam már, anyósomból senki nem húz ki semmi konkrétat. se én, se a fia, senki. a párom nővérét is szoktam kérdezgetni.
2011. nov. 17. 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, miért nem használja, szerintem nem bunkóság. aztán vegyél neki valami olyat, amit tutita használni fog, mint pl. parfüm, tusfürdő, stb.. :) kenyérpirító van? :D
2011. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!