Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatra vágyom, de...

Komoly kapcsolatra vágyom, de a barátom nem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és vágyok egy komoly kapcsolatra ami idővel összeköltözést stb... jelent. a mostani barátomnak elég ez a találkozunk, összebújunk, elmegyünk ide-oda kapcsolat és nincs is esély a fejlődésre. Mit tegyek? elvagyok vele, de hosszú távon ez nem elég nekem. próbáltam már lezárni ezt a kapcsolatot és továbblépni de nem ment mert visszamentem hozzá, mert egyrészt már megszoktam őt, egymást másrészt mert elvagyunk azért. Volt már valaki hasonló helyzetben, nem vagyok ehhez elég okos, mit tegyek?
2011. nov. 17. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mennyi ideje vagytok együtt, a baràtod mennyi idõs?

Az szinte nem jelent semmit, hogy megszoktad, ezekszerint mar nem igazan szereted? Hiszen, ha elégedetlen vagy a kapcsolatodban lépni kell, addig amig nem késõ.

2011. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
pár hónap és 2 éve ismerjük egymást. ő 39 éves lesz lassan
2011. nov. 17. 17:26
 3/16 tekike99 ***** válasza:
100%
szerintem ha eddig nem akart, ez után sem fog összeköltözni veled. 39 éves, valószínűleg agglegény típusú pasi a barátod. én nem sok reményt fektetnék a közös jövőbe sajnos :(
2011. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tudom, de most mit tegyek? járjak nyitott szemmel mellette? ez elég szemétség lenne
2011. nov. 17. 17:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs rá esély. Ő már megszokta az egyedüllétet és neki bőven elég ez, hogy találkoztok/szex stb...
2011. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
meg igazából nem is vágyok másra mert elvagyok vele csak ez az egy baj van
2011. nov. 17. 17:36
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Talán küzd le az apakomlexusod...
2011. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem le fogtok pontozni,de akkor is leírnám.

23 vagy a férfi meg majdnem 50!Leírod hogy találkozgattok,elmentek ide-oda és összebújtok majd ketté válnak útjaitok.

Szerinted ez a férfi mire tart téged???

Mert szerintem neki így kényelmes.Gondolj csak bele,ha kedve van kimozdulni otthonról,akkor szól neked,elmentek világot látni,ezek után egy 23 lves lánnyal szexelhet,nulla következmény nélkül.Miután megkapta amit akar,szépen haza megy.Vannak ilyen tipusú férfiak akiknek ez a természetes.

Így nincs hiszti,nem kell foglalkoznia vele hogy este hozzon-e haza kenyeret,"nem kell hogy eltartson",nem kell idővel elköteleződnie,és idővel gyerek sírást sem kell hallgatnia.Mellesleg egy 49 éves férfi szinte 90% hogy az elkövetkező éveiben a legutóbb felsoroltakat nem is akarja már,lássuk be-eléggé benne van ezekhez a korban.

Nézd,szerintem mérlegelned kell,akár mennyire is szereted!

Egyáltalán szereted???

Te összeköltözésre,idővel családra vágysz.Ez természetes,normális emberi vágyódás.Ő viszont nem ilyen,nem célja az amik neked.

És azt hiszem két ilyen ember nem is élhet együtt mert hosszú távon nem müködik két ennyire különböző ember közt ez a dolog.

2011. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

bocs,utolsó vagyok.Nem 49 hanem 39!Nem mindegy :D

De a tényeken sokat nem változtat!

2011. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
valóban kényelmes neki. amúgy csak 39. nem tudom mit tegyek a továbiiakban
2011. nov. 17. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!