Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatra vágyom, de...

Komoly kapcsolatra vágyom, de a barátom nem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és vágyok egy komoly kapcsolatra ami idővel összeköltözést stb... jelent. a mostani barátomnak elég ez a találkozunk, összebújunk, elmegyünk ide-oda kapcsolat és nincs is esély a fejlődésre. Mit tegyek? elvagyok vele, de hosszú távon ez nem elég nekem. próbáltam már lezárni ezt a kapcsolatot és továbblépni de nem ment mert visszamentem hozzá, mert egyrészt már megszoktam őt, egymást másrészt mert elvagyunk azért. Volt már valaki hasonló helyzetben, nem vagyok ehhez elég okos, mit tegyek?
2011. nov. 17. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Említsd meg neki a terveidet minden alkalommal. Pár héten belül nem kell gondolkodnod, hogy mit tegyél.

Mit tennél? Hát szakíts vele, legyél egyedül, ismerj meg másokat, úgy alakítsd az életedet ahogy neked megfelel.

2011. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Te csak tengesz-lengesz a pasi mellett. Keressél korodban hozzàdillõt. En ùgy gondolom csak veszted az idõdet mellette.
2011. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
olyan mint Alekosz..hagyd
2011. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

sosem értettem mit esznek a 40es pasikon ekkora korkülönbséggel a lányok, tegyük fel 3év alatt kisajtolod belőle az együttélést,házasságot és gyereketek születik, te 26leszel, ő 42, érettségin te 44, ő 60!!!

szerintem is agglegény típus, mások a terveitek, nagy levegő,elbúcsúzni és 3év múlva már lehet h családra vágyó korodbeli pasival álltok az oltár elé. Az elvagyok vele elég langyosan hangzik, pedig ebben a korban "kellene" tombolnod!

2011. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
Keress egy korodbéli pasit, ezt a kapcsolatot meg zárd le. vakvágány.
2011. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23 vagy ő 39 elég neki ha néha talizol vele,gondolom szex az van,arra jó vagy neki,de többre nem,szerintem vagy nős,vagy van neki barátnője,te meg csak akkor kellesz ha nics épp a közelbe más.
2011. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!