Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Mit lehet tenni, ha nagyon szeretem, vele képzeltem el az életem, de annyira megbántott, hogy soha nem tudnék vele lenni?

Figyelt kérdés
Úgymond "megcsalt". Nem az a hétköznapi megcsalás, de nekem ez annak számított (ezt nem szeretném most kifejteni, tudom, hogy enélkül nehéz megválaszolni a kérdést, de ettől független válaszokat szeretnék). 4 évig voltunk együtt, mindketten 22 évesek, különböző városban egyetem.
2011. nov. 17. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Pl. összeszedheted magad és túlléphetsz rajta ahelyett, hogy itt siránkozol/sajnáltatod magad

Vagy esetleg megbocsáthatsz neki, ha nem is "csalt meg" csak hülye vagy és berágtál rá valamiért.

2011. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Mindig nagy kedvencem volta higanyos példa a szerelemre. Ha összezárod a markod, elszökik, ha kinyitod, ottmarad. Értsd: adnék neki időt, hogy "kiélje magát" (ezt a fogalmat én utálom, de asszem ez a pasiknak fontos) Aztán, ha visszatalál hozzád, akkor minden rendben. Ha nem, nem, és addigra már nem leszel ilyen helyzetben te sem valószínűleg. Egyébként: csak te képzeled el vele az életed? ha ő nem, akkor nincs mit tenni :/
2011. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
tovább kell lépni. megszakítani vele minden kapcsolatot és kis idő távlatából újragondolni. Neked sem árt ha más embereket is megismersz, randizol, elfoglalod magad. Amíg különböző városban éltek, egy távkapcsolat is nehezen menedzselhető. Nagy levegő és mormolni h van élet nélküle is,egy idő után elhiszed.Tapasztalat:-)
2011. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi, az offért, de ezt le kell írnom. Ez a kiélés egy akkora,de akkora baromság, legalábbis szerintem. Érdekes, én kicsit leegyszerűsítve, 2 fajta pasi típust ismerek, azt aki félrek.urogat, és folyton hajtja a nőket, és az ésszel élő típust, aki nem teszi ezt. Sok ismerősöm van, akik 20-25évesen megnősültek, és azóta is minden oké, legalábbis még együtt vannak. És sok olyan,akik 30fölött és ugyanúgy megcsalta őket. Ez a kiélés egy butaság. Akinek erre van igénye,annak továbbra is lesz. Ti komolyan elhiszitek azt,hogy azért mert valaki mondok egy példát 30 lesz, hirtelen rájön,hogy "oh,jaj én 30 vagyok, 60 csajon túl,ez már elég volt,jöjjön a házasság". Ha igen, akkor csak egy jót mosolyogni tudok. Persze vannak férfiak,akik lenyugodnak idővel, de ez a ritkább. Az, hogy ti a rosszabb fajtát fogtátok ki, azt szomorú beismerni,de attól még ez van.


Kérdező: Ha nem tudsz neki megbocsátani, akkor nincs mit tenni, kérdésben a válasz.


55 F

2011. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
utolsó válaszolónak: kiélni, lenyugodni, tapasztalatot szerezni igenis kell és idővel, akár 30körül másképp gondolkoznak a fiúk mint 22évesen és van annyi tapasztalat mögöttük h akár meg is állapodjanak és ne is kacsingassanak félre. Mi pl egyetem alatt elsodródtunk egymás mellől (más város épp mint a kérdezőnél), mindketten ismerkedtünk,voltak kapcsolataink, majd 4év múlva találkoztunk, megbeszéltük a sérelmeket és azóta együtt vagyunk, házasság, gyerek. Valóban nem az a heves vérmérsékletű ember, de kellett neki h milyen nélkülem, mással és most jobban értékel, mint ahogy én is őt.van ilyen is.
2011. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elvileg ő is velem képzeli, mégsem vagyok neki elég. Ezek után nehezebb továbblépni, mint bármi .. Miután elképzeliteka közös életeteket, munka, gyerekek, lakhely és egyszer csak egy pillanat alatt minden darabokra hullik .. Még sosem voltam ilyen tanácstalan. Jövő ősszel költözött volna fel Pestre, de úgy tűnik 9 hónapot már képtelen volt kibírni. Egész nap beszéltünk telón, már teljesen beleépült a napi rutinomba, borzasztóan hiányzik. Nem tudok túllépni ..
2011. nov. 17. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
55F-nek igaza van, valaki vagy legyet is röptében típus, vagy komoly kapcsolatok híve. Kutyából nem lesz szalonna. Ez a „kiélés” dolog egy f*szság, és még ha valakinek van is rá igénye, kinek kell egy „kiélt” pasi? úgy hangzik, mintha 80 éves lenne...
2011. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék velelenni azok után, hogy "kiélte" magát .. Vagy mindig én vagy sose.
2011. nov. 17. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a kiélés inkább úgy értendő sztem, hogy megismer mást is. Mert ez a kor szelleme, vagy hogy mondjam, hogy mindenki kételkedik, hogy a megfelelő emberrel van-e együtt. És azzal, hogy megismer másokat is, rájön, hogy igen, ő tényleg jó volt. vagy épp ellenkezőleg. nem hiszem, hogy célszerű végleg összekötni az életed az 1. vagy 2. (kinek hanyadik) emberrel. nem arról van szó, hogy az illető naponta váltja a barátnőit/barátjait. hanem arról, hogy megismer pár embert, mielőtt dönt.
2011. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg javulhat a helyzet akkor, ha az a tapasztalat hiányzik, hogy senki sem tökéletes. Kipróbál 4-5 nőt, és rájön, hogy kompromisszum nélkül nem működik, nincs "másik fele". Szóval álmodozóknál beválhat a türelem, de esetedben nem vagy hozzákötve (se közös ház, se közös gyerekek, se 40 nem vagy), nem kellene kockáztatnod. Nem gond, ha együtt vagytok, de ne éld bele magad, hogy ő lesz a férjed, te is ráérsz még egy ilyen kapcsolatra.
2011. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!