Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miért nem vállalja...

A párom miért nem vállalja fel SOHA ha indokolatlanul, igazságtalanul megbántott?

Figyelt kérdés

nagyon hamar kicsavarja a mondanivalóm, leképezi máshogy amire mindig kioktat és amikor jelzem, hogy egyáltalán nem jogos amiket rámolvas és felháborít, még ő sértődik meg, továbbra is fenntartja a véleményét.csak azért is.


De ha bármi egyéb van, pl.szólok, ha valami nekem nem tetszik, soha de soha nem ért vele egyet, ideges, nem enged, SOHA bele sem gondol a helyzetembe- hogy mi miért esik rosszul.


szóval mindig neki van igaza, ha kegyetlenül fáj és sírok is, vagy ha határozottan kiállok az álláspontom mellett, minden egyes esetben ő akar felül kerekedni.


Mitől lesz valaki ilyen embertelen a másikkal???


2011. nov. 8. 17:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Neki ilyen a természete. Attól tartok, nem is fog változni. Keményebb lelkű, önkritikája sem nagyon van, azért nem tud azonosulni a te fájdalmaiddal. Nagyfokú önzés is állhat a dolog mögött.
2011. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább ebben a helyzetben azt a kérdést írtam volna ki hogy hogy szakítsak vele, hogy ne alázzon meg utána?
2011. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Lesz*rom mitől ilyen az ember,én ilyennel nem lennék együtt.Hállelúja!
2011. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

eleinte mindig kedvesen próbáltam valami kompromisszumot kötni vele, volt türelmem.

de még most is ilyen, sőt egyre rosszabb.

újabban már üvöltözik is.


kezd olyan érzésem lenni, mintha nem is akarna velem lenni, nem is szeretne és ezzel provokálna, mert kidobni nincs mersze.

mert vannak olyan emberek, akik ellehetetlenítik a másikat ahelyett hogy korrektül megmondanák, nem szeretlek, nem érdekelsz már.


nekem ez az érzésem.

számomra ez félelmetes.

2011. nov. 8. 17:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Látom rátapintottál a lényegre! Hidd el nem vagy a szemében SENKI! Légyszives rúgd ki mielőtt a gyakorlati oldalát is bemutatja és nem ver félholtra! Férfiak szégyene az ilyen!
2011. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy szeret téged, de ezt a mértékű érzéketlenséget én nem bírnám hosszútávon. Ha annyira fontos vagy neki, igazán észhez térhetne.
2011. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

látod, ilyen "észhez térése" soha egyszer nem volt.


amikor pl. szakítani akartam, elkezdett kedves lenni, de továbbra sem adott nekem igazat.

2011. nov. 8. 18:05
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem ad igazat neked semmiben, akkor nem tisztel, hülyének néz, alacsonyabb rendűnek tart. Ez kell neked? Szerinted ilyen a szerelem?
2011. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nekem nem ilyen a szerelem, de lehet a páromnak ez a szerelem.

pedig én úgy vágyom arra, hogy minden jó legyen.

2011. nov. 8. 18:27
 10/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a vágyakozás nem elég. Ha ő ilyen, nem fog megváltozni, vagyis neked kell döntened, hogy akarsz-e így hosszú távon vele élni, és esetleg évek múlva besokalltan, kiégve kilépni a kapcsolatból.
2011. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!