Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidühönghetem magam valakinek?

Kidühönghetem magam valakinek?

Figyelt kérdés

Talált a nagyanyám egy telefont. Annyira alap lenne, hogy megnézi a telefonkönyvben hogy van-e olyan név hogy anya/mama és felhívja hogy talált egy telefont és jöjjenek érte. De neeem, ő közölte hogy nem foglalkozik vele, majd ha hívják azt a telefont akkor felveszi.

Ilyen kevés segítőkészséget én még emberben nem láttam!!!! Még megkaparintani se tudom a telefont , hogy gyorsan értesítsem az illető anyukáját. Szegény ember, biztos nagyon szomorú most. :( Remélem valaki felhívja a telóját :(


2011. nov. 18. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Értelek.

Próbáld meg megszerezni!

Vagy mond el neki, hogy ez lesz a napi jócselekedet!

Ezetleg pedzegesd, hogy van jutalom a becsületes megtalálónak!(Ha más nem, egy jó pont a menyországban)

Hol találta amúgy?

2011. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, hívni fogják. A céges számomon egy éve keresnek rajtam valami Zsoltot. Beszéltem a szolgáltatóval, kiderült, hogy egy ideig pihentették a leadott számot, majd újra kiosztották - ezt vette meg a cégem és került hozzám.


Szóval előbb-utóbb hívni fogja valaki, a jelek szerint Zsolt még az új számát se közölte mindenkivel.

Egyszer vicces kedvemben meg is beszéltem sms-ben egy találkát egy telephelyen Zsolt nevében valakivel. Zsolt most biztos nem szeret, de azóta se keresett :)

2011. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A házunk előtt. Az a baj hogy bezárta a lakása ajtaját (két külön lakás van) és nem tudok bejutni.

Ha újra látom megmondom neki a jutalmat, de ahogy ismerem arra pályázik. (Sajnos ilyen típus)

2011. nov. 18. 12:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Vigyél neki sütit!
2011. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vagy mond azt, hogy átjöttél mert láttad, hogy egy egér bebújik a küszöb alatt. Vigyél csapdát is!
2011. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12:51-esen most jót nevettem! :D
2011. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A mamad jol gondolkozik, mivel ez a legegyszerubb modja annak, hogy a valodi tulajnak adja vissza a telefon keszuleket.

Kepzeld el, hogy Nagy, vagy Kiss az illeto neve, amibol nem keves van, s nem beszelve a sok csalorol, aki meg akkor is vinne a telefont, ha nem a tulajdona...

2011. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tájékoztasd nagymamádat, hogy épp vétséget követ el, ami egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető!


Ha ezt képes lesz felfogni, akkor talán lesz annyi esze, hogy megpróbálja a készüléket visszajuttatni a tulajdonosának.

2011. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a telefon gazdájának feltűnik, hogy nincs meg a telefonja, első dolga lesz, hogy felhívja és máris visszakerülhet hozzá.

Ne parázd túl, nem azt mondta a nagymamád, hogy elrakja és nem adja vissza.


Persze az más kérdés, hogy neked odaadhatta volna, hogy hívj fel róla vkit, ha ő nem akar ezzel foglalkozni...

2011. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ráhagyom hogy megoldja.... Csak én teljesen másmilyen ember vagyok, én szívesen segítek az embereknek, ha tudok. Reméljük telefonál az illető :))
2011. nov. 18. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!