Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változnak meg egyes...

Miért változnak meg egyes férfiak a gyerekük születése után?

Figyelt kérdés

Amíg nem volt a pici életvidám társasági embereke voltunk. akartuk a babát,hamar össze is jött, álomszerű minden. Megszületett, és mintha az apja kalitkába láncolt volna. Én a baba mellett itthon melozok. 24 órában 4fal, gyerek, család, munka. és akkor ezeket kapom:én már ne bulizzak ( 2-3 havonta max 1 alkalom lenne), ha el akarok menni egy délután csavarogni mert épp a barátnőm is ráér ( ez is nagyon ritkán van havonat 2havonta 1szer) akkor miért megyek, inkább odamegyek minthogy velük legyek....

Imádom a családomat, miért nem lehet megérteni hogy nekem is szükségem van egy kis kikapcsolódásra?

Megkérte a kezem.igent mondtam.

de azóta ezek a dolgai egyre jobban kezdenek előjönni. Én társasági ember vagyok. szükségem van a baráti kapcsolataimra.biztos hogy jó házasság lenne ebből?


2011. nov. 18. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Én nem gondolkoznék azon, hogy jó házasság lenne-e, mivel már közös gyerekünk van. Ezt a kérdést ezelőtt tettem volna fel magamnak.


Gondolom felnőtt emberek vagytok, ha ezt neki így el tudod mondani, mint nekünk, akkor feltételezem, reagál rá valamit.

2011. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha megérti a te szempontodat is, akkor igen, jó házasság lenne ebből.

Ha nem, és meg akarja mondani mit csinálj, mit ne csinálj és a véleményed sem érdekli, akkor rengeteget fogtok vitázni emiatt

2011. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Valóban 2-3 havonta 1 alkalom az nem olyan problémás, viszont összességében be kell látni, hogy a gyerek születése igen csak felborítja az ember addigi életvitelét és bizony ez a korábbi baráti kapcsolatokra is ki hat.

Sajnos, de törvényszerű tény.

Talán a férjed valami olyan miatt aggódik, hogy nem látja benned, hogy ez a váltás felismerése megtörtén volna.

Mennyi idősek vagytok?


36/F (két gyermek apja)

2011. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
amíg nagyon kicsi a gyerek- ~1-1,5 évig, jó ha vele vagy, persze néha ilyenkor is el kell egy kicsit menni, csavarogni, kikapcsolódni. Ha nagyobb lesz, már szabadabban mozogsz, ne legyél türelmetlen. Annyira megviseli a gyerekeket a válás, legyél türelmes ennek érdekében
2011. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy.Milyen idős a pici?


1nek.az a probléma hogy nagyon sok dologra nem lehet felkészülni,előre gondolni.


Gyereket válalltunk,arról volt szó mindent közösen csinálunk,ebből nem lett semmi.Csak a tanulságot vonhatom le,nem lesz tesó,mégegyszer nem csinálom ezt végig.

Mi előre megbeszéltük mégsem ugy lett.

2011. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

Miért? ANyaként a discoba akarsz menni és ott rázni magad? Vagy leinni magadat a barátnőkkel?


Ha nem ezekről van szó hanem csak szimplán elmennél beszélgetni velük akkor nem szóltam.

2011. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
18hónapos mi 30 évesek vagyunk. gyerek előtt ezek a tulajdonságai abszolút nem jöttek ki. a gyerek miatt toltuk el az esküvőt csak.beszéltem már vele erről.de fafej.ha elmegyek esetleg csavarogni amikor hazaérek a fejemhez vágja hogy mikről maradtam le amíg nem voltam itthon. milyen jól elvoltak a gyerekkel.... ez nem normális.ez lelki terror.
2011. nov. 18. 15:10
 8/18 A kérdező kommentje:
nem a diszkóban akarom rázni a hátsóm,utálom a diszkókat csak csajos dolgokról beszélgetni csajokkal pasik nélkül.
2011. nov. 18. 15:13
 9/18 anonim ***** válasza:

pedig az jó, milyen jó el voltak a kicsivel..

ne izgulj, minden rendbe lesz-túl vagytok a nehezén 18 hónap - egyre jobban el lesz a kicsivel, ha beszélni tud már vele, rájön, ez nem olyan nagy baj, ha közben nem vagy ott.. Maradjatok együtt, jó az. Ahogy nagyobb lesz, több időd lesz.

2011. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy az a vicces, hogy ez pont fordítva szokott lenni. A férj elkódorog az asszony otthon puffog, hogy miért nem "apásabb" jobban a férj. :)
2011. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!