Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, evvel mindannyian...

Férfiak, evvel mindannyian így vagytok?

Figyelt kérdés

Annó mikor megismertem a páromat 17 éves voltam, előtte nem volt komoly kapcsolatom csak csókig jutottam el. A páromnak elötte voltak más női és alkalmi kapcsolatokat sem vetette meg. Ő akkor volt 24 éves. Együtt vagyunk 4 éve, nagyon jól megvagyunk és a minap beszélgettünk erről az egészről, hogy őt nem zavarja e, hogy tapasztalatlan voltam mikor "megkapott". Azt mondta ennek ő nagyon örül és hogy valamilyen szinten magáénak tud be pont emiatt. Ne értsétek félre nem birtokol meg semmi ilyesmi, csak annyit mondott, hogy ha szétmennénk és utána meglátna másik pasival furcsa érzése lenne, mert végűlis ő vezetett be mindenbe, ő mutatta be, jóformán neki köszönhetek mindent amit eddig egy kapcsolatban megéltem. Szóval kb az övé vagyok. Igazából aranyos volt szerintem :)

Nektek erről mi a véleményetek?


2011. nov. 13. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és nálunk mindketten egymásnak voltunk az elsők, 5 éve vagyunk együtt mi is 17 évesen jöttünk össze, és most hogy elolvastam amit írtál és belegondoltam tényleg marha szar lenne ha mással látnám még ha békében is mentünk volna szét. Valamilyen szinten ha az első párunk ilyen hosszú ideig volt velünk akkor mindig ő lesz az "Ő". Onnantól, (nem is tudom hogy fogalmazzak)mindig a részem lesz, talán ez a jó kifejezés. De nem tervezem a szétmenést, egy életet tervezünk együtt, csak mindig olyan rossz, hogy jönnek azzal hogy az első nem az utolsó...remélem rácáfolunk mi is, nálunk sok ilyen boldog házaspár van :)
2011. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3,5 évig voltam az elsővel és szerencsére semmi ilyesmit nem érzek. Semmi baj nem volt a kapcsolatunkkal, csak fogalmam sem volt akkoriban, hogy mit akarok.
2011. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még szűz vagyok, és nem akarom, hogy ezt gondolja egy férfi rólam. Annyira sértené az önérzetem. És nem szeretnék olyan férfit, akinek büszkeség az, ha a péniszét ő dugja be először.

22/L

2011. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ember, mi volt a kérdés???
2011. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem evvel, hanem ezzel és nem annó, hanem anno.


Ha ezt a szintet megugrod, akkor már nem fogsz ilyen szamárságokkal foglalkozni, hogy ki kinek az első és kinek kit számít ez. Már nem a viktoriánusok között élünk. Szerintem. :)

2011. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a férjem az első és egyben az utolsó férfi is az életemben...amire büszke vagyok én is és a férjem is... ritkaság ez a mai elfajzott világban. 26/nő
2011. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!