Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok, ha 17...

Anyukák! Mit szólnátok, ha 17 éves lányotok 25-26-27 éves srácok társaságát keresné?

Figyelt kérdés

A lányom ( 17 éves) valamennyivel érettebb, mint a mai fiatalság. Nem elfogultságból mondom, tényleg az, de példákat most nem szeretnék felsorolni, mert akkor elég hosszúra sikeredne a kérdés. Az a problémája, hogy túl éretlenek a mostani tinédzserek, főként a fiúk. Olyanokat mond, hogy a vele egykorú fiú osztálytársai még mindig verekednek, egymásnak mutogatják az izmaikat, füveznek, minden buliban holt részegre isszák magukat, őt is biztatják, hogy igyon, mert az olyan "vagány". Emellett kifejezetten nagyképűek és bunkók. Meglátása szerint külsőleg sem férfiasak, fülbevalót, rózsaszín pólót, tapadós nadrágot hordanak, alapozót használnak - ezt én is észrevettem. Bevallása szerint még a 21-22 éves barátai is ilyen kicsinyesek, nem is érzi magát jól a társaságukban hosszútávon, 1-2 óránál tovább. Mostanában megfigyeltem, hogy az idősebb 26-7 éves művészek ( zenész, színész ismerősök) felé hajlik, ismerkedik velük, az egyik kifejezetten tetszik is neki, eljár vele bulizni, ide-oda. Ő (lányom) is kicsit ilyen művészi beállítottságú, szereti a zenét, hangszeren játszik, szeret fényképezni, imádja az elvont, groteszk képeket, filmeket, drámákat, ám mégsem besavanyodott. Aranyos, vicces, mindig vidám, laza lányról van szó, tehát még csak nem is az bántja, hogy a fiatal srácok lenézik, mert velük is jóban van, csupán nem tudná elképzelni, hogy ő valaha egy ilyen fiúval járjon. Szóval most úgy néz ki, hogy tetszenek egymásnak azzal a 26 éves zeneszerző-színésszel, sokat vannak együtt, mindig annyit mesél róla, hogy olyan komoly, olyan más, de mégis laza, aranyos, közvetlen, oda-vissza van érte. Bennem vegyes érzelmek kavarognak, nem is igazán tudom, hogy mit kéne tennem. Ti mit csinálnátok a helyemben? Hagynátok vagy esetleg eltiltanátok tőle? Köszönöm előre is!

42N


2011. nov. 18. 15:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
A mai fiúkkal kapcsolatban én is osztom a lányod véleményét! El vannak b.zisodva sajnos! Amíg a srác normális a lányoddal és nem vesz át rossz tulajdonságokat és nem iszik, drogozik velük, addig én nem tiltanám az idősebbektől! 28 éves pasi vagyok és nekem is van egy pici lányom! Nem voltam soha bulizós, nem iszok, nem drogozok! Szerintem, nem a kor határozza meg a barátokat, szerelmeket! Ha esetleg bármi negatívum lesz, a jeleket úgyis észre fogod venni!
2011. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 28 éves a párom, én 20 vagyok. 17 évesen én is így voltam a fiúkkal. Úgy éreztem, hogy nem vagyok közéjük való. Aztán megismertem a páromat 19 évesen, akkor ő 27 volt. Szellemileg egy szinten vagyunk. Szerintem örülj, hogy a lányod nem az a tipikus tini p.icsa, hanem megfontolt és komoly. Semmiképp se tiltsd el őt senkitől. Azzal csak ártasz. Ha megismernéd a srácokat,te is megnyugodnál.
2011. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 LadyLee ***** válasza:
92%

Szerintem nincs itt gond. 17 évesen az ember már majdnem felnőtt. Pláne ha azt írod, hogy a lányod érettebb a korosztályánál. Biztos, hogy nem tiltanám, már csak azért, sem, mert az csak ellenállást és dacot szül.


És hogy fognak-e testi kapcsolatba kerülni? Naná - és - ezen bizony túl kell esni.


Esetleg valami mástól tartasz? Ha igen, mitől és mi alapján?

2011. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tűnik olyan elvetemültnek ez a helyzet. Ha meg belegondolsz, tegyük fel, hogy nem jön össze a dolog, szétmennek 1-2 év után. Lányod még mindig nagyon fiatal, 18-19-20 éves. Még mindig előtte az élet mind karrier, mind párválasztás terén. Szóval egy ilyen kapcsolattal rengeteg tapasztalatot szerezhet, vesztenivalója pedig - gyakorlatilag - csak egy van. Ez utóbbi pedig egyszer csak úgyis megtörténik:) Hapedig együtt maradnak, annál jobb. A lányod már ilyen fiatalon boldog, megtalálta "élete párját". Szerintem nem kellene tiltani tőle. Tudod amit tiltasz, úgyis az kell a legjobban:) Persze azért ne költözzön rögtön hozzá:D
2011. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból az jön le, hogy bár a lányod még csak 17 éves, hivatalosan nem nagykorú, de agyilag már egy kész felnőtt nő. Ha most eltiltod, lehet, hogy szót fogad és néhány hónap múlva összejön egy korban hozzá jobban illő fiúval. És majd mikor hazaviszi bemutatni neked, akkor ki fogsz akadni, mert vasalja a haját, tiri-tarka gönc lesz rajta, és még több smink lesz a srácon, mint Madonnán valaha volt.

Szerintem hagyd, hogy magugtól alakuljanak a dolgok. Ha a lányodnak ez a 26 éves fiú kell, akkor ne állj az útjába. Lehet, hogy nagyon boldog lesz vele.


Egyébként én 20 éves vagyok, a párom 30. Soha nem tudtam volna velem egykorúval járni. Nem azért mert gáz, hanem azért, amit Te is leírtál.

2011. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal! És külön dicséret neked(!), hogy a lányod elmeséli az érzéseit és a mindennapjait neked. Én sajnos nem tehettem meg ugyanezt ennyi idősen... Szerintem jó anyuka vagy! (Bár a kérdés nem ez volt...)
2011. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen egyetértek arról amit a mai fiúkról írtál, én is uganígy gondolom. Sohasem barátkoztam velem egyidős fiúkkal, mindig az idősebbekkel, és ez most is így van. Nálam az "alap korhatár" 23-24 év. Mégcsak beszélgetni sem tudok a fiatal fiúkkal ezért keresem inkább az idősebbek társaságát.

18/L

2011. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 voltam, mikor a férjemmel megismertük egymást, ő 30. 7 évvel a megismerkedésünk után házasodtunk össze. A szüleim teljesen elfogadták, sosem volt téma a kora, nagyon megszerették. És mi magunk sem érezzük azt a 13 évet, egyszerűen egymásnak teremtettek minket. :)


Légy megértőbb, így a lányod egy férfit kap maga mellé, nem valami kis pojácát! :)

2011. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
14%
Azt kérdezném magamtól, hogy vajon miért hiányzik neki ennyire az apja és én mit rontottam el a nevelésében.
2011. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


Szerintem, nincs semmi elrontva a nevelésben! Én például az idősebb hölgyeket részesítem előnyben, mert a fiatal csitrik idegesítőek, pénzéhesek, és kurvinyekek! Tisztelet a kivételnek! A párom 35 éves és jól megvagyunk, már 5 éve! :)

2011. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!