Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha egy rokonotok...

Mit szólnátok ha egy rokonotok összejönne egy fekete férfival?

Figyelt kérdés

Most ezt csak elméleti szinten kérdezem, mert alapvetően a fehér pasik tetszenek nekem, de van egy amerikai fekete bőrű énekes, aki már 15 éves korom óta "nagy szerelem". Szóval csak álmodozás szintjén mondom, de vele pl összejönnék, ő az egyetlen fekete bőrű aki tetszik.

Mit szólnátok ha a családotokból valaki egy fekete pasival összejönne?


2011. nov. 14. 23:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

semmit. ha szeretik egymást miért ne?

nem a pigmentsejtek száma határozza meg az őszinte és kölcsönös szeretetet :D

2011. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
a bőrszín miatt nem teszek különbséget. személyiség miatt teszek különbséget.
2011. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Nalunk van ra pelda. Egyedul a 93 eves denagymamanak nem tetszik a dolog, de csak azert, mert a srac csak angolul tud es nem tud vele beszelgetni :D
2011. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
engem sem érdekelne, ha amúgy normális, és tényleg kölcsönös szeretetről/szerelemről van szó.
2011. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
18%
volt rokon, nincs rokon...
2011. nov. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk a nagybátyám? Érdekes lenne.
2011. nov. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer az unokahúgom összejött egy négerrel. Dagadt, önbizalomhiányos lány volt... nem tetszett a dolog, de mondom ő dolga. Három hónap múlva sírva mesélte, hogy a "férfi" mindig náluk kajál, erőlteti az análszexet, pénzt kér a hazaútra, de ő ezek ellenére is szereti, csakhogy a nagyságos úr legutóbb megkérte, vagyis kijelentette, hogy szeretné, ha hármasban szeretkeznének egy -az unokahúgom számára ismeretlen- férfibarátjával. A dolog vége az lett, hogy teherbe ejtette, majd azonnal felszívódott... Na, ott igazolódott be minden, amit eleve feltételeztem, csak nem akartam rasszista dolgokat mondani előre. Ezek után, ha még egy rokonom elkezdene négerezni, elhajtanám a fenébe, nekem ne nyígjon, amikor majd bajba kerül.
2011. nov. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%
Sürgősen pszichiátriára vinném. Ilyen kapcsolatok eleve kudarcra itéltetnek.
2011. nov. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

03:53 - ilyenek bizonyos embertípussal fordulnak elő és nem kell feketének lenni hozzá. Az önbizalomhiányos nő + egoista férfi kombinációnak jellemzően ez a forgatókönyve.

Nem egy kérdést írnak ki itt olyanok, akiknek a hófehér férje pont ugyanilyen.

Ezt a játékot ketten játszák, a nő hagyja,a férfi csinálja.

A kulcsszó a történetben nem a férfi bőrszíne volt, hanem a lány önbizalomhiánya.

2011. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%

12éve néger a sógorom. Olyan cuki gyerekeik vannak. Olvastam itt rengeteg sztereotípiát, az análszextől az egyéb perverziókig.

A szüleim is pont így fogadták, mikor a nővérem 20 évesen beállított a párjával. Attól féltek hogy elrabol engem (10 voltam).

A testvérem is sápadt, tejfelszőke együtt olyanok mint egy csoki-vanilía fagyi.

Ő lett a kislányom keresztapja, és a szüleink, sőt a nagyszüleink is elfogadják egy ideje. Ez pedig nagy szó.

sokat segít az egész családnak, nagyon jó beszélgetőpartner, főleg mióta magyarul is beszél.

Kicsi faluban laktunk, én pedig gyermeki őszinteségemmel mindenről kifaggattam. Azóta is poén tárgya az, hogy nekiadtam a fehércsokimat, hogy ő is maszatos lehessen...

2011. nov. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!