Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ötlet a...

Szerintetek milyen ötlet a páromnak (30 éves) legot venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Igazából vettem már neki egy elég drága parfümöt, amit megemlített hogy nagyon szeret (de ő nem szokott saját részére ennyire drágát venni), illetve egy hosszú ujjú pólót. De mindenképpen szeretnék még valamit, és annyira imádja a legokat, akárhova megyünk vásárolni, mindig megnézi őket és teljesen be tud lelkesedni. A múltkor megtaláltuk néhány gyerekkori legoját és vagy egy órát elszórakozott vele. Én most egy technik készletre gondoltam, amiből motort és choppert lehet építeni. De nem tudom, vajon tényleg fog-e örülni neki vagy vegyek valami mást inkább? Lehet, hogy furának fogja találni?
2011. nov. 19. 00:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki Darth Vader Executor osztályú csillagrombolóját.
2011. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet. Az én párom nem legomán (nem nézegeti az üzletekben), de egy techniknek ő is biztosan örülne. A pasik többsége szeret bütykölni, a legoban meg benne van a komplett gyerekkora. :)
2011. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
(Az én párom is 30 éves.)
2011. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy 30 éves férfi aki legozik....
2011. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülne neki! Az én férjem távirányítós terepjárót kap! 7 hónapos a gyerekünk, állítólag Ő kérte, de a férjem a közvetítő! :-) Ez elég hihetetlen, mert kislányunk van!

:-) Úgyhogy azt veszek neki!

2011. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, az ember többnyire olyan játékot vesz a gyerekének, amivel maga is szívesen játszik. Biztos örülni fog az autónak a férjed! :)
2011. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Engem már 12 évesen halálra cikiztek ha legoztam.
2011. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg már 12 évesen is meg tudtam válogatni az ismerőseimet.
2011. nov. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt az apukám játszotta el annak idején. :) Úgy 4 éves lehettem,(lány vok) ő 40, és én!!! kértem a jézuskától villanyvasutat. Teljes pályát, terepasztallal, vonatokkal, mindennel. Éjszakákat játszott vele, imádta, féltette, alig akart odaengedni a kincséhez engem. Igen, vannak felnőtt férfiak, akik imádnak ilyesmivel foglalkozni, még akkor is, ha ez másnak gyerekesnek is tűnik. És ha már vettél neki úgymond "normális" ajándékot, akkor nyugodtan vedd meg!!! Imádni fog érte!! Sokkal jobban fog örülni, mint a pólónak!! :) :) Amúgy is jó ötlet, poénos, vidám!
2011. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A mi babánk is hét hónapos, és ő is lány :-DDD


Szóval akkor nem annyira gáz...igen, én is arra gondoltam, hogy vettem már úgymond normális felnőtt ajándékot is és mellé jó lenne. Hát nagyon kíváncsi leszek az arcára :-) Amúgy én is nagyon szeretek játszani, legoval is akár vagy számítógépes játékokkal, én ezt nem tartom cikinek még ennyi idősen sem.

2011. nov. 19. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!