Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a problémát hogy oldjam meg?

Ezt a problémát hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

A történetem röviden:

Szüleim elváltak, pár évvel később apum újraházasodott, de nem ez volt a válás oka. Az új házasságot nem árulta el..

Apum temetésén derült ki, hogy volt valakije. Több, mint 10 évig titkolta előlem, anya se tudott róla. Apa halála óta a felesége több agyvérzést kapott már és van egy nő, aki ismeri anyát is és a nőt is. Én nem tartom az új feleséggel a kapcsolatot, de megkértem anyát, hogy kérdezze már meg a közös ismerőstöl, hogy hogy van..

Erre anya tök ideges lett és elkezdett pattogni, hogy minek foglalkozok én azzal a nővel, menjek oda és ápoljam..Nem értem ezt a reakciót, de nem tudom, hogy tudnánk megoldani azt, hogyha ez a téma feljön ne legyen veszekedés belőle. Valakinek valami ötlete van?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv 16/L


2011. nov. 19. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyudnak igaza van abban, hogy nem érdekli, hiszen semmi köze hozzá. Ahogy kiveszem a soraidból nem apuddal éltél, így az a nő nem nevelt téged. Így neked sem sok közöd van hozzá. De ha úgy érzed nézz rá, beszélj vele, de anyudat hagyd ki belőle.
2011. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyádnak érzékeny téma, ha te érdeklődni akarsz, kérdezd meg te azt az ismerőst.
2011. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd békén anyádat és ne emlegesd neki apád új feleségét.
2011. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apukád tartotta veletek a kapcsolatot,miután elvált?Ha igen,és támogatott téged,nevelgetett,segített neked stb,akkor szerintem felesleges a második feleségével foglalkoznod.Hisz nem ismered őt,nincs közöttetek kapcsolat....
2011. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyukádat hagyd ezekkel a kérdésekkel, nyilván neki is fáj a halála, csak vele élt évekig , megszülettél te...


Egyszerűen keresd meg a nőt, anyudnak ne mondd, adj a nőnek 2 puszit,kérdezd meg hogy van, ha bármiben segíthetsz neki, szóljon.


És ezzel neki is jót teszel, mert jól fog esni, meg anyukádat sem bántod meg!


23/N

2011. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, kérdezd meg a közös ismerőst, de kérd meg, hogy ne szóljon róla Anyukádnak.

Úgy ne menj el meglátogatni, hogy Anyukád nem tud róla, mert ha utólag kiderülne, akkor Anyukád jogosan sértődhetne meg.

Születtek féltestvéreid?

A második feleség valószínűleg nagyon szerethette Apukádat, hogy ilyen súlyos beteg lett Apukád halála után.

2011. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a közös ismerőst..
2011. nov. 19. 21:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 19. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!