Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg azt a problémá...

Hogy oldjam meg azt a problémát hogy 19 évesen egy 14 éves lányt szeretek de a szülők állandóan csak idegesítenek hogy ezt ne meg azt ne, meg érezni azt a bizalmatlanságot? Hogy nyugtassam meg őket hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arról lenne szó tulajdonképpen hogy az én barátnőm 14 éves (nem régóta vagyunk együtt). Én vagyok az első barátja. Több dolgon is túl vagyunk már de talán most nem ez a lényeg. A lényeg az hogy úgy érzem mind a ketten nagyon szeretjük egymást, és tökre vágyunk egymásra. Igaz nem feküdnénk még le egy ideig, mert nem akarunk elkapkodni semmit (nem vagyok szűz) de azt viszont tökre idegesítőnek találom hogy mást se látok csak hogy árgus szemekkel figyelnek minket mindkét oldalról. Meg tök rossz azt hallgatni hogy még egy pár évig úgysem lehet semmi (mert törvény meg még gyerek..stb) Ti hogy oldanátok meg ezt a problémát? Hogy nyugtatnátok meg a szülőket hogy nem leszünk felelőtlenek? és még egy utolsó, ha végképp nem bírjuk akkor hogy adjuk ezt elő a szülőknek? mégiscsak 14 és én is jobban örülnék ha nyugodtan menne a dolog. (hogy előtte orvos látta stb.) Bocsi hogy hosszú lett (F/19)
2009. aug. 8. 00:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg nem fektetheted le még. Gyerekkel minek jársz?
2009. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
31%
Ti vicceltek? Ha valaki emúlt 18 éves az lefeküdhet olyannal, aki elmúlt 14! Ez jó hír, nem? Baromság, hogy nem feküdhetne le..
2009. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%

Előző vagyok, 15 percig ezt kerestem:

[link]


Remélem segít =)

2009. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
26%
dedós vagy. én a helyedbe a 18-as csajokat dugnám...
2009. aug. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Te meg egy bunkó pa...szt egyesek szerint mát tényleg csak ez a lényeg? szánalmas
2009. aug. 8. 03:09
 6/29 anonim ***** válasza:
18%
Figyelj csak, a válaszadókat ne oltogasd, hanem örülj, hogy válaszolnak neked.
2009. aug. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Látszik,hogy felelősségteljes vagy,és szerelmes is.

Tudom nehéz,de ne foglalkozzatok a kívülállókkal.Egyszerűen csak szeressétek egymást és élvezzétek a szerelem minden pillanatát.

Előbb-utóbb a szülők is észre fogják venni,hogy nincs baj.Természetes,hogy féltik a lányukat,én is ezt tenném.DE,ha látják,hogy minden ok,akkor bele fognak törődni,sőt örülni is fognak,hogy egy ilyen normális srác udvarol a lányuknak.Ha pedig nem,akkor is azt tartsd szem előtt,hogy a lánnyal jársz és nem a családjával.Tartsd őket és a kéréseiket tiszteletben,de ne görcsöljetek rá!

2009. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha már betöltötte a 14.-et, onnantól nem megrontás, ha történik valami.. Egyébként a korkülömbség csak most tűnik soknak, egykét év és nem lesz annyira vészes (most sem az).

Off: nem ő oltotta a válaszolókat, hanem az egyik válaszoló tényleg paraszt módon szólt be.

2009. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%
Lehet hogy maradinak tartotok, de én sem engedném hogy a 14 éves lányomnak egy 19 éves fiú udvaroljon. Hisz szinte még gyerek. Lehet hogy mostanság ez már nem nagy ügy, de én megértem a szülőket.És a szavaidból is azt veszem ki hogy "arra" készültök. Ha az én lányom lenne én vinném el az orvoshoz stb., de nem 14 évesen !!
2009. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%

Én 16 évesen csókolóztam először.Szóval ne erőltesd ezt a dolgot.Ő még csak egy kislány, bár biztos nem úgy néz ki.

Ha az én lányom lenne, akkor nélkülem nem is találkozhatnátok, csak felügyelet alatt.Ha megfelel jó, ha nem, akkor kereshetnél mást.

2009. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!