Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám anya?

Jogosan haragszik rám anya?

Figyelt kérdés

Anya nagyon utálja apa barátnőjét mert nagyon fiatal (21 éves)

Amikor megtudta ,hogy én nagyon jóban vagyok vele, (egyik legjobb barátnőmnek tartom, sokszor együtt megyünk vásárolni) nagyon megharagudott, azt mondta ,hogy elárultam őt.


2011. nov. 19. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
nem jogos, de tulajdonképpen érthető.
2011. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem részben jogos.
2011. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Én megértem őt. Biztos rosszul esik neki, hogy egy új ráadásul 21éves anyuka lépett a helyére.

Apádat meg üdvözlöm:D

2011. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Megértem anyukádat, hiszen elég rendesen a porig alázta apukád azzal a húzásával, hogy egy "kis csitrivel" jött össze.

Rád nem haragszik jogosan, de azért lehetőleg ne mondd neki nagy lendülettel, hogy te mennyire bírod a csajt. Tehát kíméld anyukádat, amennyire csak lehet.


27/n

2011. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Kérdések:

- szüleid elváltak?

- ha elváltak, apukád új kapcsolata volt a válóok?

2011. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, a válásban valamennyire benne volt ez az új kapcsolat is.
2011. nov. 19. 16:54
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Barátkozz vele, de ha anyukád kérdez róla, válaszolj semmitmondóan, közönyösen, magadtól pedig ne mondj semmit. Valószínűleg apád barátnője apád kedvéért is rendes veled, ami voltaképpen okés.
2011. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem, tehát köze volt a csajnak a váláshoz. Ebben az esetben viszont jogosan haragszik anyukád, mivel tényleg olyan, mintha elárultad volna.
2011. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de tényleg haverkodhatnál mással is, mint azzal, akivel anyádat csalták... annyi rendes csaj van a világon, de neked egy apakomplexusos csajszival kell barátkoznod, aki ráadásul pont a te apáddal éli ki a komplexusát?
2011. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 *Mezeskalacs* válasza:
Egyáltalán nem jogos, mert csak mert ő utálja őt neked még nem kell. De meg tudom érteni, hogy így érez. Még ha nem is jogos, de biztos zavarja, hogy apukád egy fiatalabb lánnyal jár és a mérgét rajtad tölti ki. Nem a te hibád, csak egy okot keres, hogy kiadhassa magából.
2011. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!