Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya eltiltott a geptol, mert...

Anya eltiltott a geptol, mert van egy egyeem bioszbol! Hogy magyarazzam el neki, hogy teves a jegy?

Figyelt kérdés

Mult heten irta be a dragalatos madnivalo tanarno, szobeli feleletre, mikor nem is hivott ki! Raadasul nem is szoktam beszelgetni, semmi baj nincs velem. Beszeltem a tanarral, es nem fogja kitorolni a jegyemet, "mert csak"..

Anya megnezte neten a jegyeimet, es 1,6-ra allok, hala ennek az egyesnek... Es nem erti meg, hogy nem is csinaltam semmit!


Mit tegyek ilyen esetbe? Nem is az, hogy annyira hianyozna az msnezes, de hazit irni is sokkal egyszerubb gepkozelbe. Telefonrol kicsit nehezkes...


16/L


2011. nov. 14. 14:38
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Raadasul a temazaron is 1-es lesz, mert ez a no keptelen leadni az anyagot, es nem is azt keri, ami a konyvbe van...
2011. nov. 14. 14:40
 2/44 anonim ***** válasza:
82%

elég szar tanuló vagy


egy 1-es miatt 1,6 ra állsz akkor eddig se voltak valami jó jegyeid


én se engednélek gépezni anyád helyében még nem javítasz

2011. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%

Legalább itt legyél őszinte. Véletlenül beírnak neked egy egyest, és nem törlik ki? És te még nem mentél felháborodásodban az igazgatóhoz reklamálni? Hagyjuk már...


Meg előre tudod, hogy a TZ-d egyes lesz, hagyjad már magad. Teljesen jogos, hogy nem gépezhetsz.


Az meg egyenesen vicc, hogy 16 évesen nem tudsz net nélkül házit írni.

2011. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 bánomisén ***** válasza:
94%
Bocs, kérdező, de ez az ügy kicsit sántít nekem... Nem hívott ki felelni a tanár, de beírt egy egyest "tévedésből"? 1,6-ra állsz, de ezen az egyesen múlt, hogy ilyen rossz az átlagod ebből a tárgyból? Nem hiszem... Lehet ott még több egyes is, anyukádnak egyszerűen elege lett abból, hogy állandóan a neten lógsz tanulás helyett.
2011. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
79%
Puskázni nem tudsz? Szerintem meg hülyeség az eltiltás. Vagy 3 éve nálunk is divat volt az eltiltás de egyszer megfogtam és már csak azért se tanultam most visszagondolva anyámék helyébe megvertem volna magam :D de akkor "enyhén" leb@sztak.
2011. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Jo igazatok van, az elso jegyem 2-es volt.


Kulonben tenyleg nem hivott ki feleni, az osztalyfonokot nem is erdekelte amikor szoltma neki. Meg amugy is kijelentette, hogy ez az igazgatot nem fogja erdekelni, nem tudom bizonyitani, hogy nem hivott ki.


Kulonben igen eleg sz@r tanulo vagyok abbol, ami egy cseppet sem erdekel. Tobbi tantargybol a elgrosszabb jegyem 4-es.


Hazidogat meg eleg nehez telefonrol irni (min 3 oldal), raadasul konyvtarba most nincs idom menni.

2011. nov. 14. 14:47
 7/44 A kérdező kommentje:

De puskazni sem tudnek, mert nincs is meg az anyag! Ahogy az osztaly tobbi reszenek se.

Abbol all az ora, hogy a tanarno elkezdi mondani az anyagot, figyelunk, irunk, majd kb 5 perc utan beadja az unalmast es kihivogatja az embereket felelni. Direkt figyelek ilyenkor, hogy kihiv-e engem

2011. nov. 14. 14:48
 8/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudod bizonyítani? Miért? Egyedül voltatok a tanárral az osztályteremben? Ha az osztályból 3 ember tanúskodik melletted, már az is sok..
2011. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki a saját nevére figyel. Én sem tudom, hogy mások feleltek-e
2011. nov. 14. 14:49
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
A többiek is kettesek?
2011. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!