Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit adjak karácson...

Szerintetek mit adjak karácsonyra nekik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tesóm 27 éves, szeret kondizni, imád tenni-venni a ház körül, de nem szeret olvasni. Informatikai végzettségű, de kereskedelembe dolgozik :)


Unokaöcsém 5-6 éves, oviba jár, szereti az autókat, vonatokat, számítógépes játékokat, meg mindent amit egy kisfiúnak kell :)


Ruhát nem akarok venni, mert a méretükkel nem vagyok annyira tisztában.


Előre is köszi! :) 15/L


2011. nov. 20. 10:57
 1/2 anonim válasza:
Az én testvérem is kondizik (19) és én múlt évben egy olyan felsőt rendeltem neki netről, amin ilyen kondis szöveg van. Nézzél körbe neten! rengeteg oldal van ahonnan tudsz ilyen pólókat rendelni! nagyon tetszett neki! Unokatesódnak szerintem ne számítógépes játékot, hogy minél később kerüljön "kapcsolatba" a számítógéppel és ne azon lógjon egész nap. Valami kisautót.. vagy akár csinálhatsz neki te is fából vonatot vagy bármit! Barkácsboltban segítenek neked!
2011. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

unokaöcsnek Legot!

tesódnak táskát amibe viheti a cuccait kondizni vagy törülközőt!

2011. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!