Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak az anyós-apósjelöltn...

Mit adjak az anyós-apósjelöltnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a barátommal, a szüleit karácsonykor fogom megismerni, és ajándékot is illene vinnem. de mi legyen az ? 21/L
2011. nov. 9. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Apósnak üveg pia, anyósnak valami jobbfajta bonbon, csoki. Ennél komolyabb nem kell, hisz nem is ismered még őket.
2011. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Viheted a standard üveg bor-doboz bonbon dolgokat, de talán elegánsabb, ha egy kis, saját összeállítású ajándékcsomagot készítesz, persze semmi drága dologra ne gondolj! Ha magad veszed meg a boltban és csomagolod össze, jóval olcsóbban jössz ki és - ha kicsit utánaérdeklődsz párodnál - még személyre szabottabb is lesz.

Vehetsz bele: kávét-cappucinót-teát, csokit-nápolyit-kekszet, aszalt gyümölcsöket-fügét, vagy akár kis dísztárgyat: illatgyertyát, mécsestartót stb.

2011. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: ha valami egyszerűbben gondolkodsz, még süthetsz egy tepsi sütit vagy mézes puszedlit, mézes figurákat és beteszed egy kekszes dobozba. Ez sem drága, ráadásul biztos értékelik az igyekezetedet!
2011. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

Biztos, hogy kell vinned? Mert ha ok nem keszulnek te viszont igen ezert ok kellemetlenul erezhetik magukat, es ez nem lenne egy jo inditas. Amugyis, hogy vennenek neked ok ajandekot, vagy te nekik ha nem is ismeritek egymast?


Nem bantasbol mondom, de ez szerintem tok ertelmetlen igy. Max vigyel egy doboz sutit aztan ennyi, de ajandekot vinni olyan embereknek akikrol azt se tudod, hogy kik, nincs ertelme.



21/L

2011. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 LadyLee ***** válasza:
100%

Szerintem pedig igenis vigyél nekik valamit - persze semmi nagyot, a csoki, pia alternatíva teljesen jó. Vagy a többi, kicsit kreatívabb variáció, amit az előttem szólók ajánlottak. De üres kézzel nem menj!


Kérdezd meg a párodat, hogy minek örülnének.

2011. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

a barátom már említette, hogy az anyukája kérdezte, mit vegyen nekem karácsonyra, szóval ők biztos fognak adni valamit, én is szeretnék.

jók az ötletek, köszönöm szépen, és várom még őket !

olyanokra is gondoltam, hogy valami lakásdíszítő cuccok, de hogy mi, azt nemtudom.

2011. nov. 9. 14:17
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Utolsóval értek egyet! Bár lehet, hogy le fognak többen parasztozni, de anno én is karácsonykor ismerkedtem meg a párom szüleivel. Ők se adtak nekem semmit és én se adtam nekik semmit. Leültünk vacsizni ettünk egy jót, beszélgettünk, ennyi. Az ajándékozást elintézték korábban, nélkülem.
2011. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

14:13 vagyok


En is inkabb azt javasolnam, hogy a baratoddal beszeld ezt meg ismeri oket :)

2011. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel első alkalom lesz hogy találkozol velük, ezért illik vinned valamit.

De nem azért mert karácsony lesz! A családunkat/szeretteinket szokás megajándékozni karácsonykor nem a félig idegen embereket. Másrészt őket is kínos helyzetbe hozod ha valami drága cuccot viszel ők meg nem is készülnek rád.

Majd akkor gondolkodj karácsonyi ajándékon ha már valóban anyós és após lesz, nem csak jelölt, vagy legalábbis több ideje ismered őket.


Tehát vegyél megismerkedésetek alkalmából apósjelöltnek 1 üveg bort, vagy whiskyt. Anyósjelöltnek egy szép cserepes virág (pl. orchidea). Ízlésesen becsomagolva.

2011. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Akkor ez igy rendben van, akkor nem lesz kinos pillanat ebbol adodoan.


Nekem anyosom pl imadja azt a porcelan akarmit (nem jut eszembe a neve) aminek a tetejebe vizet es kulonbozo olajokat lehet csepegtetni, ala mecsest tesznek, egetnek, hogy felmelegitse a vizet, es igy finom illat lesz a lakasban. :) Ez nem draga, es nemelyik igazan mutatos iš.

2011. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!