Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az csak véletlen?

Szerintetek az csak véletlen?

Figyelt kérdés
Mielőtt megszülettem volna anya elakart vetetni.Elment a kórházba kért időpontot,leadta a papírokat meg minden.Aznap mikor kellett volna mennie abortuszra felhívták a kórházból hogy eltűntek a papírok és anélkül nem tudják megcsinálni a műtétet.Szerintetek ez igaz lehet?Anya mesélte nekem.Meg állítólag volt egy egypetéjű ikertesóm aki fölszívódott anyu hasába.Ilyen létezik?Ha az egyik iker meghal a méhbe akkor a másik attól még életbe maradhat?
2011. nov. 20. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Sőt, van olyan hogy az erősebb ikertestvér a méhben bekebelezi a gyengébbet.
2011. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bekebelezi??:OOVagyis én öltem meg?:O
2011. nov. 20. 11:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez kb olyan, mint amikor autoimmun betegsége van valakinek és az immunrendszere a saját szervezetét támadja tévedésből. Egy biológiai folyamat, ha az egyik ikertestvér eltűnik, akkor nagy valószínűséggel életképtelen lett volna,a természet így oldotta meg.


Az abortuszos dolog azért furcsa, mert hacsak nem utolsó nap (12 hét) történt, és valóban akar valaki abortuszt, akkor beviszi tízszer is a papírokat.

Valószínűbb, hogy a kötelező gondolkodási idő alatt meggondolta magát.


Egyébkétn miért fontos ez?

2011. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért nem vitte be mert apu miatt akart elvetetni de anya nem nagyon akarta csak verte apa és kényszerítette.Aztán mikor hívták anyut hogy eltűntek a papírok akkor meggondolta magát
2011. nov. 20. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehetett jel.

Nekem háromszor megjött a mensesem, nem is tudtam hogy terhes vagyok. A kislányom biztosra ment!

14 hetes voltam mikor kiderült.

2011. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

De mire vonatkozik, hogy véletlen-e? Nem értem a kérdés lényegét. Mi véletlen?


Vagy mit szeretnél pontosan megtudni?

2011. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is lett volna ikertesóm, csak "felszívódott".

Engem igazàból nem viselt meg mikor megtudtam és most se érdekel, eszembe se jut. Ha most vàlaszthatnék, most sem kéne ikertesó


18/L

2011. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
A terhességek nagy része ikerterhességnek indul! Az én kislányomnak is lett volna ikertestvére, de felszívódott a terhesség elején, pedig a feleségemmel örültünk volna ikreknek!
2011. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
engem se nagyon érdekel,de mégis az egyik felem volt.Egy petéjű volt szóval a másik én..fúúh ez de dúrva.:D fura:D
2011. nov. 20. 12:02
 10/14 anonim ***** válasza:
semmi köze nem volt hozzád ő egy külön ember lett volna
2011. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!