Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen eltörtem édesanyám...

Véletlen eltörtem édesanyám levesestáljának a tetjét, és most ki nem állhat engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szekrényből ki akartam venni a poharamat, amikor kinyítottam az ajtót, leesett egy bögre, rá a tetőre, és eltört. Anya most utál, mit tehetnék?

15/F


2011. okt. 24. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy utál, lehet csak túlreagálod, nem hiszem hogy egy pótolható tárgy miatt utálni fog még ha esetleg le is ordított, ne aggódj duzzog kicsit lenyugszik és elszáll a haragja.
2011. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
mondd h sajnálod. Biztos csak a hirtelen harag... Tudja ő is hogy fogyóeszköz, é holnapra megbékél, hacsak nem valami több százezret érő egyedi ritkaság volt. Akkor kell pár nap. De ne aggódj, nem jött el a világvége.
2011. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Kérj bocsánatot, ez a legtöbb amit tehetsz.

Azért azt tudd, hogy nem utál. Lehet, hogy fontos volt az a tál számára. Hamar megnyugszik hidd el.

2011. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy dolog, hogy ezért utàlna.

Majd vesz egy màsikat.

2011. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy újat:)még szebbet:)és kérj bocsánatot.
2011. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha igazán ritka darab, szedd őket össze, és próbáld meg megragasztani. Lehet, hogy a ragasztó miatt később már használni nem lehet, de legalább egyben lesz. Édesanyád pedig biztosan értékelni fogja az igyekezetedet.
2011. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mivel teheted jóvá. Talán egy alapos porszívózástól megbékél.
2011. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a furcsa, hogy a gyerek érzi az utálatot.


Sztem anyuka túlreagálta

2011. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot. Ha nem hatja meg, mondd azt, hogy több is veszett Mohácsnál:D
2011. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsóval értek egyet, egy szaros tálfedő miatt hogy képes egy anyuka úgy rászólni a gyerekre hogy az azt veszi le hogy utálja, nem is értem az ilyen anyákat, örülhetne hogy ilyen gyereke van tinédzserként aki nem csak vállat von aztán otthagyja, hanem még édesanyámnak írja a kérdésben is őt.
2011. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!