Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsálom anyukámék gondolatme...

Furcsálom anyukámék gondolatmenetét. Vajon igazuk van?

Figyelt kérdés
még csak 17 éves vagyok még pasim de néha szóbakerülnek felnőttesebb dolgok kb.10-15évre előremenőleg.Én vagyok az egy szem gyerekük. Anyumék pl ugy vannak vele, hogy amíg majd a pasi el nem vesz feleségül addig nincs összeköltözés...Apum szokta mondogatni h majd arra vgyázzak ha férjez megyek h nehogy hazazavarjonak h nem tudok még főzni se vagy iyesmi..erre mondom neki h hát anya nemis azon van h tanuljak főzni..mire anyum: Hát gyere be a konyhába amikor főzök:S áhh nem érdekelnek még engem ezek a dolgok egyenlőre...anyum azt szeretné amugy ha mindig ittlaknék velük a férjemmel..de mondtam neki h nem jó a szülőkkel együtt lakni..merthogy a mamám is velünk lakik és mindenbe beleszól meg belekotnyeleskedik..mire anyum: De mi nem olyanok leszünk..áá szóval nemérdekel semmi egyenlőre se a főzés meg am. se kell nekem még senkit kiszolgálni még pasim sincs de már 10-15évre előremenőleg beszélünk dolgokat :S apum aztmondta h " Nehogy valami semmirekellővel áljáá össze aki elherdálja amit eddig megteremtettem!!" háát ugyérzem nem lesz egyszerű a jövőm :'D Ti mit gondoltok ezekről a dolgokról?:D
2011. nov. 20. 13:57
 1/9 A kérdező kommentje:
ja meg anyum aztis mondta még h majd a szexuális életet se szabad hamar elkezdeni....
2011. nov. 20. 14:01
 2/9 anonim ***** válasza:

az én szüleim bíznak a döntéseimben, nem szólnak bele a dolgaimba, néha viszont jó lenne, nehéz az önállóság..

18/L

2011. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát abban igazuk van, hogy nem nekik kell azon lenni, hogy te főzni megtanuljál. Be lehet állni anyu mellé a konyhába, és tanulni.
2011. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

néhol elég értelmetlenül írsz pl első sor


17 éves vagy szerintem ideje elkezdeni megtanulni főzni

2011. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
ja a sexről annyit, anyával beszéltem csak róla, ő azon a véleményen van, hogy nem kell vele sokat várni, mmint ha valakit szeretek és megbízok benne, akkor nyugodtan lefeküdhetek vele, csak ne felejtsem el, hogy védekezni kell.. ennyi
2011. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez igy teljesen normalis, hogy aggodnak, hiszen egyke vagy, akiket mindig jobban feltenek a szulok. Tudodd a szuleid mar tapasztaltabbak, es igy tobbet lattak es tapasztaltak meg az eletbol, tehat ezektol akarnanak megkimelni.

Elkepzelheto, hogy valoban tanultak a mamad peldajabol, es nem fognak beleavatkozni az eletedbe, mivel tapasztaltak, hogy nem egy jo tulajdonsag, hiszen turnek ezert a mamanak es alkalmazkodnak hozza.

2011. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tanulj meg főzni, mert az hasznodra válik. Bárcsak én is azt tettem volna.

18 éves korod után, ha a saját fizetésedből fennt tudod magad tartani, akkor oda mész, ahova akarsz. Ezt ők nem fogják megszabni. Jobb, ha összeköltöztök esküvő előtt, mert lakva ismerni meg az embert és így legalább megtudod, h agresszív-e vagy sem, h törődik-e veled v sem.

2011. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még nagyon éretlen vagy, 17 éves létedre. Talán ezért is gondolkodnak így a szüleid.

Én egyidős vagyok veled (lány), de már nagyon régóta mondogatom, hogy alig várom, hogy elkezdhessem a saját életem, saját fizetésem, saját lakásom lehessen. Anyukám tudja, hogy egyszer ki kell repülnünk, belenyugodott ebbe. Főzni még én sem tudok, de már lebeszéltem a mamámmal, hogy nyáron nála töltök egy kis időt, amíg megtanulom az alap dolgokat. Szerintem egy idő után a te szüleid is belenyugodnak ebbe.

Nem akarok amúgy kötözködni, de ha még nem érdekel, akkor 'egyelőre' nem 'egyenlőre':


<trinitix> egyenlore orulok hogy talaltam eletcelt

<koszik> egyenlore a sorozatgyilkos fog darabolni mielott kihordja a reszeid az erdobe

<koszik> a szo amit kerestel az 'egyelore'

2011. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd megtapasztalod a saját bőrödön. Én 24 éves lány vagyok, és úgy jöttem el otthonról 2 éve, hogy nem tudtam főzni! Nem szerettem, nahát már ennek is eljött az ideje. :) De én is sokat kaptam amiatt... Értelme nem volt. Az általam megkérdezettek nagyja szakácskönyvből tanult meg főzni. (Finomat főzök, és a párom még mindig ugyanaz)
2011. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!