Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyukámék nemsokára összeházas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukámék nemsokára összeházasodnak, valami nagyon megható, megdöbbentő és aranyos meglepetést szeretnék nekik, van ötletetek?

Figyelt kérdés

Fontos infó esetleg, hogy anyukám babát vár :) Szeretnék valami nagyon jó ajándékot, de fogalmam sincs, hogy mit :S


16/L


2011. jún. 6. 19:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
Úristen, anyukád a kamasgyereke mellé minek vállal még egy gyereket? Az ilyeneket mindig annyira kiröhögöm.
2011. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Készitsd el a gyerekszobát az új jövevénynek, ha attól nem érzékenyülnek el akkor semmitől.
2011. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kis cipőket,az tök aranyos:DD de csak ilyen jelképesen:D

Istenemdejóneked...wááá^^


15/L

2011. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy minden kamasz olyan borzasztó mint akár a többi (nagyrésze)?
2011. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem a kamaszok borzasztóak, hanem az a szülő, aki az ennyi idős gyermeke mellé vállal egy új gyereket ahelyett, hogy a naggyal foglalkozna.
2011. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

1.: Anyukám nem olyan idős, 36 éves és a baba csak féltesóm lesz mert a jelenlegi párjával is zseretnének közös gyereket, szerintem ebben semmi szánalmas nincs.


2.: Háát a gyerekszobát nem tudnám titokban megcsinálni, meg ennyi pénzem nincs is :/


3. Köszönöm aranyos ötlet, de nemtudom.. még gondolkozom rajta.


Várom a további válaszokat is :)

2011. jún. 6. 19:51
 7/23 anonim ***** válasza:

én 20. házassági évfordulóra készítettem egy fotókönyvet. a borítón az esküvői képük volt (mivel ez Nálad nem lehetséges, egy régi közös kép is megteszi) rányomtatva anyagra, azzal volt bevonva a borító (keményebb kartonlap), majd színes a4es lapokra ragasztgattam fényképeket, időrendi sorrendben, mellettük idézetek

olyan képek, ahol ketten vannak, aztán rólam, öcsémről... végére a legfrissebb közös képükkel

Te mondjuk a végére tehetnél egy gyorsba kinyomtatott esküvői fotót (ha lesz fotózás, úgyis előtte nap lesz, vagy Te csinálsz róluk egy jó képet, gyorsan kinyomtatod valahol, beleragasztod-idézetet előre keress és írj mellé), majd az utolsó pár lapot üresen hagyod, az első üres lap tetejére felírod a kistesód nevét, alá egy szép testvérekről szóló idézettel (ha nincs meg még a név, akkor pontozd ki, később ráírhatjátok)


én úgy fűztem össze, hogy lyukasztóval kilyukasztottam oldalt az a4es lapokat, így álló fotókönyv lett, majd a lyukakon átfűztem egy nemzetiszín szalagot, masnival és kész is


ennek nagyon örülnének szerintem, elég személyes:)

2011. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy másfél éves tesóm és nagyon szeretem. Ha nincs baj a naggyal akkor miért ne lehetne egy kicsi.

Nekem is féltesóm és az anyja csak örül neki ha egy kicsit vigyázok rá vagy valami.

Amúgy vegyél nekik valami kis babaholmit :).


17/L

2011. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%
Most ezt írod, aztán majd sírni fogsz, mert veled nem foglalkoznak, nem tudsz tanulni, aludni, és a gyerke születése után ő kerül a központba.
2011. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Húúú jókat írtok könyönöm, az utolsónak üzenem, hogy én nem így látom....
2011. jún. 6. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!