Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már nagy baj, hogy annyira...

Az már nagy baj, hogy annyira utálom a szüleimet, hogy akkor vagyok csak itthon nyugodt és boldog, amikor egymással veszekednek?

Figyelt kérdés
17/F
2011. nov. 20. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Én is utálom őket, de ha veszekednek, azt még jobban, attól én nem vagyok nyugodt és boldog. Én akkor vagyok nyugodt és boldog ha nem hallom és látom őket.
2011. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

micsoda önzetlen szeretet van...:)

Vajon a szülők tudják hogy utáljátok őket??

2011. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, biztos sejtik, vagy legalábbis azt tudják hogy nem bírom őket.

De szerintem felnőttkorunkra úgy is kinőjük :D

első voltam

2011. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
De a zsebpénzt meg a stbit elfogadjátok ? /fűtés, ruha, kaja, villany, internet stb/
2011. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Én ezzel úgy voltam, hogy akkor voltam nyugodt és boldog, ha nem voltam otthon és a telefonom le volt merülve, vagy éppen nem volt nálam.

Emlékszem, volt olyan tanév is, mikor azt mondtam otthon, hogy 7 órám van, pedig igazából volt négy. Olyankor suli után két órán keresztül csak üldögéltem a suli alagsorban, ha mázlim volt, rá tudtam venni valakit, hogy maradjon velem. Unalmas volt, de addig sem voltam otthon.


Veszekedésnél nem voltam boldog, mert attól féltem, hogy apám rajtam vezeti le a dühét...


Na mindegy, nem volt túl szép időszak, szerencsére már nem lakom otthon.


21L

2011. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Gondolom abban a családban, ahol tökéletes harmónia van, és még a tapéta is szivárványszínű, evidens, hogy ahol a családon belül utálják a gyerekek a szülőket, az csak abnormális, és lehetetlen lehet.

Elfogadom a zsebpénzt? Persze! Csak nem kapok. De nem is kell. Nekem az nem tetszik, hogy akármi történik, a hibás mindig én vagyok, még akkor is, ha semmi közöm nincs semmihez. Én vagyok a boxzsák, akinek le kell vezetni a nap fáradalmait, merthogy én erre jó vagyok. Meg amikor el kell ugrálni nekik mindenhova, arra is tökéletes vagyok, habár 1 kezemen meg tudom számolni, hogy ezekért a segítségekért mikor kaptam valaha is "köszi"-t, vagy azért, hogy belátták a hibáikat valaha is egy "bocsi, nem volt igazam"-ot.

Legfőképp apámat utálom, annál jobb a napom, minnél többet dolgozik és nincs itthon. Nyáron csak azért nem megyek velük nyaralni, hogy több időt lehessek távol tőlük. Ha nem muszáj, nem mutatkozom velük az utcán, szívem szerint letagadnám, hogy van.

Elköltöznék, ha lenne kihez, de az egyetlen motivációm a tanulásban, hogy a saját lábamon élhessek, és elköltözhessek, mihamarabb, olyan messzire, hogy soha többet ne lássam a szüleim.

2011. nov. 20. 17:35
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen azokat elfogadjuk. Gondolom beszélhetek többes számban :D Mondjuk én zsebpénzt inkább a nagyszüleimtől kapok. De őket szeretem is. (nem a pénz miatt)
2011. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

"De a zsebpénzt meg a stbit elfogadjátok ? /fűtés, ruha, kaja, villany, internet stb/"


Neked elgurult a gyógyszered?Szerinted egy gyereknek csak ezek kellenek?Ha így hiszed akkor biztos hogy olyan szülő leszel akit utálni fognak a gyerekei.Egy gyereknek szeretet , törődés kell.És nem csak olyan hogy "nah tessék fiam van internet meg fűtés legyél boldog",akik így gondolják azok idióták és kívánom hogy sose legyen gyerekük.

2011. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Na nálunk kb ugyanez van :/ És én se járok velük többé nyaralni, két éve még muszáj volt, de tavaly már megmondtam hogy akármit mondnaak úgyse megyek el velük, élvezzék legalább az együttlétet. Meg is győztem őket hogy jobb lesz nekik kettesben :D
2011. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Lázadó fiatalok vagytok! Közben meg egy kalap szart sem értek! Nem látjátok be hogy baromi szar egy országban éltek szüleitekkel! Na majd ti megmutatjátok... aztán nagy semmi, csak rinyáltok! Igen az alap szükségleteket írtam, tudom az nem minden, de kezdetnek igenis jó! Az meg hogy nem tudjátok egymást elviselni, nemcsak a szülőkön múlt és múlik!!! Nekem két harminc egynéhány éves lányom-fiam van és ők is lázadtak egy kicsit, én is mikor annyi voltam !! De ! Normális a kapcsolatunk ha netalántán nem állhattak ki, tiszteletből meghalgattak, volt hogy nekik volt igazuk! Támaszuk voltam és vagyok mindig, pedig r.váltáskor padlóra kerültem, akkor lányom majd fiam segített ki a kezdő fizujával! Pár évre rá, kamatostúl visszaadtam, mára minden ok! Egyszóval kettőn áll a vásár, bár a fiatalabbnak, nem beszélve gyereknek vissza kell fogni magát, mégha tiszteletből is ! Elmúltam hatvan, apám még él, nyolcvanon túljár, sokszor nem volt igaza, de soha nem bántottam meg ! Hogy miért? Mert akármilyen is, akkor is APÁM !
2011. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!