Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak van 2 éve egy...

Anyukámnak van 2 éve egy barátja, de amióta a csávó bántotta anyukámat, azóta megvetem.2 év alatt vagy 30x szakítottak, de mindig vissza kunyerálja magát. Mit tegyek? Nagyon utálom

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te nem tehetsz semmit,max.anyukádat megpróbálhatod meggyőzni hogy hagyja ott,rugja ki,de ha ő erre nem hajlandó,akkor ennyit tehettél,semmi mást nem tehetsz...
2011. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy elvárja tőlem, hogy tiszteljem, de mióta bántotta anyukámat, semlegesen gondolok rá. 13/f
2011. nov. 20. 21:29
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan megmondtatod neki h aki a "gyengébb nemet bántja" az tiszteletre nem méltó.
2011. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy példát mondok! Az egyik kollégám édesanyját megverte az élettársa! A bátyjával közösen összeverték és kidobták a lakásból! Közölték vele, hogy vissza ne merjen menni, mert agyonverik! Az anyjuknak meg megmondták, hogy nehogy vissza merje fogadni azt a férget! Mondjuk az édesanyjuknak eszébe sem jutott! Ha az én anyámat megverné az élettársa, az biztos, hogy kezét-lábát eltörném ott helyben!
2011. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, a csávó 40. Elég nagy a pofája, mert tudja, hogy erősebb. 1-2x már cukkolt, de nem merem bántani, mert szerintem nekem jönne.
2011. nov. 20. 21:44
 6/14 A kérdező kommentje:
egyszer, amikor Anya nem akarta vissza fogadni, leemelte a kerítést, és bejött.
2011. nov. 20. 21:44
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Ra kell hivni a rendoroket!

Anyukadnak nincs annyi esze, hogy belegondoljon, ez neked nem egy idealis elet?

2011. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a helyzetet anyukád rendesen elbaszkurálja! Ki kellene dobnia a pasit! A szavaidból véve egy vadállat lehet! Ha a gyerekemre kezet emelne, akkor sz@rn utoljára! Ha pedig bemegy, hogy nem engedtétek be, rendőrt kell hívni és elvitetni! Ne hagyd, hogy cukkoljon! Később, ha nagyobb leszel, úgyis eljön az ideje, hogy megtudod fingatni a büdös parasztját!
2011. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szerintem nem is jut eszébe, hogy ez így milyen szar.
2011. nov. 20. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Van tesód? Ha van, és nagyobb nálad, akkor talán ő értelmesebben meg tudná beszélni anyukáddal a dolgokat. Ez így nem mehet tovább, az tuti.
2011. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!